Plně funkční s rozšířenými zdroji

Bezpečnost našich zaměstnanců a zákazníků je pro nás nanejvýš důležitá. Protože naše produkty a řešení pomáhají udržet mnoho důležitých a nezbytných podniků v pohybu, KEYENCE zůstává plně funkční. Při stanovování firemních zásad nadále pečlivě sledujeme a řídíme se pokyny Ministerstva zdravotnictví. Přečtěte si níže více informací, ale protože se tato situace neustále mění, neváhejte nás kontaktovat a požádejte o nejnovější aktualizaci.

Spojte se s KEYENCE

Telefonická a e-mailová podpora není nijak ovlivněna. Pokud jste s námi spolupracovali v minulosti, neváhejte nás oslovit stejným způsobem. Včetně poskytování informací na našich webových stránkách Vás můžeme podporovat i prostřednictvím virtuálních schůzek (telefon, videokonference atd.).
Zjistěte, jak nás kontaktovat zde.

Nové projekty nebo aplikace

Náš tým místních produktových inženýrů je připraven Vám pomoci při nalezení řešení jakýchkoliv Vašich technických potřeb! Vedle návštěv Vašeho zařízení pro představení produktů na místě jsme rozšířili naše možnosti tak, abychom Vám mohli poskytnout virtuální ukázky a další. Náš web je skvělé místo, kde začít, nebo se na nás můžete obrátit přímo a kontaktovat místního produktového specialistu.

Včasné dodání Vašich objednávek zaručeno

Se zavedenými dodatečnými bezpečnostními opatřeními, která se neustále přizpůsobují nejnovějším pokynům Ministerstva zdravotnictví - náš sklad je zásoben a běží na plnou kapacitu. Stále tak můžeme dodávat většinu objednávek ve stejný den.

Technická podpora a opravy

Naši inženýři technické podpory a oddělení oprav stále pracují s plnou kapacitou a se stejnou úrovní poskytování odborné pomoci jako vždy. Náš přímý tým odborníků na produkty Vám může pomoci při řešení problémů s aplikacemi a testováním součástí. Naše servisní oddělení je jediným zdrojem pro opravu produktu KEYENCE.

Naši zaměstnanci

Rychle jsme rozšířili naše interní možnosti a technologie, abychom zajistili, že co nejvíce členů našeho týmu bude pracovat z domova. Většina našich zaměstnanců pracuje z domova a je připravena podporovat naše zákazníky a podnikání jako obvykle.