• Laserové 1D měřící zařízení:
  Velmi rychlé a přesné měření polohy, měření vzdálenosti, měření výšky, měření tloušťky a jiné.

  Barva, materiál, vlastnosti povrchu. Tyhle všechny aspekty mají vliv na kvalitu obrazu a výsledky měření. Úspora času a nákladů pochází ze schopnosti senzoru automaticky se přizpůsobit různým povrchům. 

 • OBJEKTY S DRSNÝM POVRCHEM

  Při použití laserové měřící hlavy s širokým paprskem je účinek na nerovném povrchu průměrován a stabilní měření je možné dokonce i u objektů s drsným povrchem.

 • OBJEKTY S HLADKÝM POVRCHEM

  Nejmenší průměr ø25 μm může zaměřit jakýkoliv objekt, od jemných komponentů po profilové měření, s nejvyšší přesností v průmyslu.

 • TRANSPARENTNÍ /ODRAZIVÉ OBJEKTY

  Laserové měřící hlavy se speciálním designem pro měření reflexních objektů jako je sklo nebo jiné zrcadlové plochy, umožňují získat korektní laserový odraz k dosažení ideálního měření.               

 • KONTROLA PROCESU DETEKCE

  Nejlepší kontrolu procesu měření lze získat při kombinaci dálkového ovládání (až do 10 metrů od procesu), přímé kontroly (kompaktní vyhodnocovací jednotka s vestavěným displejem) a dotykovým ovládacím panelem. 

Chcete-li se dozvědět více o 1D měření, stáhněte si prosím naši příručku.

Přihlásit se nebo zaregistrovat

* požadováno

Registrace

Krok 1/

Se zadanou e-mailovou adresou se nám nepodařilo najít stávající účet webu KEYENCE. Chcete-li pokračovat, vyplňte prosím níže uvedený registrační formulář. V budoucnu nebudete muset tento formulář znovu vyplňovat.

* požadováno

* požadováno

* požadováno