3D Skener
Řešíte 3D zobrazování, či měření ve Vašem průmyslu? KEYENCE nabízí řešení na míru vašim potřebám, stačí si vybrat který 3D skener vyhovuje vašim potřebám.

 • Chci 3D skener mimo linku

  VR-5000


  BEZKONTAKTNÍ MĚŘENÍ PROFILU BĚHEM 1 SEKUNDY
  Pouze umístíte vzorek na stolek skeneru a stiskněte tlačítko měření, během pár sekund máte k dispozici měření profilu komplexních povrchů a velkých ploch. Měření bez kontaktu navíc zabraňuje poškrábání povrchů hrotem měřící sondy.
  MĚŘENÍ SLOŽITÝCH TVARŮ
  Kontaktní měření běžně vyžaduje upínání vzorků a měření zakřivení, či komplexních geometrií je obtížné. VR-5000 3D skener nevyžaduje fixaci vzorku a měření je možné pořídit v libovolné části vzorku.
  VYSOKÁ OPAKOVATELNOST MĚŘENÍ PROFILŮ
  Vestavěné asistenční nástroje pomáhají vytvořit výchozí body měření a odstranit tak vliv operátora. VR-5000 nabízí opakovatelná, uživatelsky nezávislá měření přesně na požadovaném místě.

 • Chci 3D skener do linky

  LJ-V 7000


  VYSOKORYCHLOSTNÍ SKENOVÁNÍ
  Tento 3D skener do linky umožňuje skenování dílů ve vysokém rozlišení pohybujících se linkou ve velké rychlosti bez vynechání jediného dílu. 
  NĚUVĚŘITELNÉ STABILITA DETEKCE A RYCHLOST ODEZVY
  Přesné měření profilů o v případě černých materiálů, materiálů s vysokou i nízkou odrazivostí a jejich kombinací.
  NEPŘEBERNÉ MOŽNOSTI MĚŘENÍ POMOCÍ LASEROVÉHO SKENERU
  Vysoce přesné měření díky možnosti volby z různých měřících hlav a měřících módů. Navíc možnost 3D zobrazení při připojení systému pro zobrazování.