Zvlnění
Pro měření zvlnění je nutno brát v úvahu metodu měřícího systému a vliv okolního prostředí. Nevhodná volba měřícího systému může vest k nedostatečné přesnosti a vyžádat si tak drahocenný čas v produkci. Nemusíte se však obávat, my Vám s výběrem vhodného měřícího systému pomůžeme.

 • Chci měřit zvlnění v lince


  VYSOKORYCHLOSTNÍ SKENOVÁNÍ
  Tento 3D skener do linky umožňuje skenování dílů ve vysokém rozlišení pohybujících se linkou ve velké rychlosti bez vynechání jediného dílu.

  MĚŘENÍ VÍCE MÍST ZÁROVEŇ
  Využití velice kompaktních, odlehčených sensorů nabízí možnost instalace více hlavic paralelně. Snímáním výškových dat na více pozicích je možné měřit zvlnění I přímo v lince

  RŮZNÉ TYPY MĚŘENÍ JSOU MOŽNÉ
  Výkonný softwar se schopností propojit se s jinými systémy Vám umožňuje provést libovolné měření díky různým algoritmům a metodám měření.

 • Chci měřit zvlnění mimo linku


  BEZKONTAKTNÍ MĚŘENÍ ZVLNĚNÍ BĚHEM 1 SEKUNDY
  Pouze umístíte vzorek na stolek skeneru a stiskněte tlačítko měření, během pár sekund máte k dispozici měření zvlnění i komplexních povrchů a velkých ploch. Měření bez kontaktu navíc zabraňuje poškrábání povrchů hrotem měřící sondy.

  MĚŘENÍ SLOŽITÝCH TVARŮ
  Kontaktní měření běžně vyžaduje upínání vzorků a měření zakřivení, či komplexních geometrií je obtížné. VR-5000 3D skener nevyžaduje fixaci vzorku a měření je možné pořídit v libovolné části vzorku.

  VYSOKÁ OPAKOVATELNOST MĚŘENÍ PROFILŮ
  Vestavěné asistenční nástroje pomáhají vytvořit výchozí body měření a odstranit tak vliv operátora. VR-5000 nabízí opakovatelná, uživatelsky nezávislá měření přesně na požadovaném místě.