1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2020

Technické novinky 2020

března 30, 2020

Předmět :

Průtokový senzor, na který jsme čekali

e-News@KEYENCE
Průtokový senzor, na který jsme čekali – část 1
Už jste někdy byli v situaci, kdy nebylo možno připevnit senzor k trubce?
Řada FD-X představuje řešení!
1. Bez nutnosti úprav potrubí
2. Bez nutnosti nákupu nových součástí potrubí
3. Bez obav ohledně úniků kapalin
4. Není potřeba příliš místa
Představení systému VHX-7000, který je vybaven novou funkcí režimu optického stínového efektu.
Tento digitální mikroskop je nově vybaven 4K kamerou, čočkou, která umožňuje pozorování s hlubokým zaostřením a kamerou na podložce. Tím se zjednodušilo jeho používání a zvýšilo rozlišení, které analýza povrchů vyžaduje. Vedle toho lze funkci režimu optického stínového efektu použít k detekci drobných škrábanců, nesouměrností a výstupků, které lze jen obtížně zjistit při nízkých zvětšeních (např. 20×).
Proč nezkusit zaznamenávání obrazu vzorku právě pomocí tohoto mikroskopu?
Komplexní řešení osvětlení!
Volba správného osvětlení hraje zásadní roli při zajišťování stabilního provozu libovolného systému strojového vidění. Objevte příklady použití v elektronickém průmyslu – multispektrální osvětlení nabízí úchvatnou komplexní funkci „vše v jednom“ – a podívejte se na tipy, jak zajistit vysokou stabilitu kontrol.
Okamžitá podpora pro 100% kontroly
Produkty řady IM stačí pouze umístit na inspekční plochu a stisknout tlačítko – a během pouhých 3 sekund se změří až 99 rozměrů. Systém může provádět i 100% kontroly, což je požadavek, který může přijít naprosto neočekávaně.
Kamerové senzory s umělou inteligencí pro stabilní detekci v náročných prostředích
Systémy strojového vidění společnosti KEYENCE zajišťují bezchybnou detekci dokonce i v případě různých změn prostředí, např. změn okolního světla, rozdílů mezi jednotlivými produkty a změn v orientaci. Díky konfiguraci nastavení s využitím umělé inteligence jsou instalace i používání snadné pro každého uživatele.
Novinka! Aplikační příručka pro popisování zdravotnických zařízení laserem
Značení k zajištění sledovatelnosti na zdravotnických zařízeních jako jsou skalpely, injekční stříkačky a katetry vyžaduje vylepšené chromogenní vlastnosti a co nejmenší narušení produktu.
Tato příručka na základě příkladů instalace vysvětluje výhody laserového popisování.
Měření tloušťky materiálu pro bezkontaktní ocel / ocel!
Řada CL-3000, kterou lze snadno nainstalovat a která provádí měření s vysokou přesností, eliminuje možnost lidské chyby, nemožnost provádět 100% řízení a běžné výkyvy v procesech při používání konvenčních měřicích systémů. Také řeší problémy při měření profilů velmi malých tlouštěk, počáteční náklady a výkyvy v procesech při používání metod měření beta paprsky / rentgenem.
Příručka pro měření 3D profilů pro odvětví výroby šroubů a lisovaných produktů
Představujeme základní informace o měření profilů šroubů a lisovaných dílů – včetně standardů, podmínek a způsobů zpracování – a navíc i podrobné příklady měření, které prezentují klíčové body pro zajištění snadno srozumitelných výsledků měření.
Ucelený soubor příkladů přístupu Kaizen
- čtečky kódů × elektronická zařízení
Tento soubor praktických možností využití čteček kódů obsahuje tipy, které Vám pomohou pracovat efektivněji a ušetřit náklady na pracovní sílu.