1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2020

Technické novinky 2020

května 25, 2020

Předmět :

Značení produktů a sledovatelnost

e-News@KEYENCE
Značení produktů a sledovatelnost
Značení, čtení a správa dat.
Tato příručka obsahuje nejen informace o tématech souvisejících s laserovým popisováním, ale také podrobnosti o periferních zařízeních potřebných k zajištění sledovatelnosti. Navíc uvádí i základní popis znalostí a příklady konfigurace systému.
Okamžitý výpočet statistik, např. Cp a Cpk (indexů způsobilosti procesu).
Dostali jste se někdy při uvádění produktů na trh nebo jejich kontrole do potíží při hodnocení indexů způsobilosti procesu? Produkty řady IM stačí pouze umístit na místo a stisknout tlačítko a výpočet těchto hodnot proběhne okamžitě.
Bezkontaktní měření tloušťky ocelových plátů
Řada CL-3000, kterou lze snadno nainstalovat a která provádí měření s vysokou přesností, eliminuje možnost lidské chyby, nemožnost provádět 100% řízení a běžné výkyvy v procesech při používání konvenčních měřicích systémů. Také řeší problémy při měření profilů velmi malých tlouštěk, počáteční náklady a výkyvy v procesech při používání metod měření beta paprsky / rentgenem.
Bezpečnostní spínač – jako nikdy dříve
Produkty nové řady GS mohou být tím pravým řešením problémů s dveřmi

- Kompaktní a robustní
- Pružný ovladač prověšených dveří
- Zjednodušené zapojení
- Vynikající odolnost vůči prostředí
Příklady zlepšení s použitím čteček kódů
Využijte tipy na snížení nároků na pracovní sílu a zlepšení efektivity v procesech v rámci odvětvích potravinářství, lékařství a kosmetiky!
Soubor příkladů použití a možností pozorování s využitím nejmodernějšího digitálního mikroskopu ve 12 odvětvích
Tato příručka popisuje příklady použití a možnosti pozorování ve 12 odvětvích včetně automobilového, elektronického/elektrotechnického a potravinářského/farmaceutického průmyslu. V této příručce naleznete příklady a strategie ke zlepšení z různých odvětví.
Laserový mikroskop: zařízení pro měření a vizualizaci při velkém zvětšení bez přípravy vzorků
3D Laserové mikroskopy VK-X přinášejí novou perspektivu povrchové analýzy. Vysoké zvětšení, jednoduché ovládání a přesná měření s vysokým rozlišením jsou jádrem samotného mikroskopu. Navíc odpadá potřeba přípravy vzorku, tudíž analýzy drsnosti, profilu či porovnání nejrůznějších materiálů jsou otázkou okamžiku.
Tipy a triky pro výběr perfektního systému strojového vidění!
Systémy pro zpracování obrazu umožňují kombinovat různé modely kamer, objektivů a osvětlení, ovšem každá taková kombinace je vytvořena k určitému účelu.
Tato příručka přináší tipy a triky, které zaručí, že si zvolíte správný systém strojového vidění přesně pro Vaši aplikaci.
Vyřešení problémů s kamerovými senzory díky kontrolám rozdílů výšky
Řada IX využívá nejnovější technologii laserového skenování společnosti KEYENCE a umožňuje kontroly rozdílů ve směru výšky, což je v případě použití kamerových senzorů složitá operace. Tato příručka obsahuje příklady těchto kontrol rozdílů výšky.