1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2020

Technické novinky 2020

června 08, 2020

Předmět :

[Nový produkt] Systém strojového vidění se zlepšenou stabilitou

e-News@KEYENCE
[Nový produkt] Systém strojového vidění se zlepšenou stabilitou
Společnost KEYENCE představila nový systém strojového vidění využívající zcela nový způsob pořizování obrázků. Režim záznamu obrysů umožňuje stabilní detekci vzhledu objektů s nízkým kontrastem a průhledných objektů. Tato příručka vysvětluje metody, které poskytují stabilnější výsledky než běžné, konvenční kontroly.
Zavedení mikroskopů zvýšilo naše zisky! [Doporučení zákazníka]
Tato příručka obsahuje podrobné příklady pro přiblížení výhod instalace tohoto produktu v různých průmyslových odvětvích.
Měření na úrovni mikrometru pro všechny úrovně dovedností, zkušeností nebo certifikací
S řadou IM společnosti KEYENCE je měření snadné – stačí jen umístit cílový objekt a stisknout tlačítko. Vysoce přesná měření na úrovni mikrometru mohou provádět dokonce i uživatelé bez zvláštních dovedností, zkušeností nebo certifikací.
Slovník laserového značení
Co jsou lasery? Co je pulsní oscilace? Tento slovník jednoduchým způsobem vysvětluje specializovanou terminologii laserového značení.
Máte problémy s kontrolami po procesech nanášení povrchů?
Podívejte se, jak lze zajistit stabilní kontrolu povrchů!
V této příručce si můžete přečíst o výhodách používání laserových senzorů umožňujících zkrácení doby cyklu i zvýšení kvality v rámci procesů nanášení povrchů v dávkách.

• Umožnění 100% kontrol na výrobních linkách
• Kontroly výšky, šířky a objemu lepidel
• Zkrácení doby kontrolního cyklu
Řada nejnovějších senzorů společnosti KEYENCE pro zjišťování odlišností, které lze používat pro práci s číselnými hodnotami
Společnost KEYENCE uvedla na trh kontaktní senzory, které lze používat pro dávkovou správu naměřených dat prostřednictvím různých typů komunikace. Sledovatelnost lze realizovat s použitím zjednodušeného zapojení. Další informace naleznete v této příručce.
Chcete zlepšit své provozní operace s využitím čteček kódů?
Tento soubor praktických možností využití čteček kódů obsahuje tipy, které Vám pomohou pracovat efektivněji a ušetřit náklady na pracovní sílu.
Provádějte různá 3D měření jedinou jednotkou!
Vizualizujte rozdíly díky porovnávání s daty CAD.
Tato jednotka umožňuje automatická měření a úpravy nastavení bodů, linií a povrchů jediným kliknutím myši – bez nutnosti pokročilých operací!
Bezpečnostní spínač – jako nikdy dříve
Produkty nové řady GS mohou být tím pravým řešením problémů s dveřmi
- Kompaktní a robustní
- Pružný ovladač prověšených dveří
- Zjednodušené zapojení
- Vynikající odolnost vůči prostředí