1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2020

Technické novinky 2020

srpna 03, 2020

Předmět :

Trendy laserového značení v různých průmyslových odvětvích

e-News@KEYENCE
Trendy laserového značení v různých průmyslových odvětvích
Vytvořili jsme pro Vás následující pdf brožurku o tom, jak se dozvědět více o konkrétních příkladech značení z různých průmyslových oborů (elektrický / automobilový / lékařský průmysl). Vyberte si technického průvodce podle svého vlastního zájmu.
Kompaktní bezpečnostní spínač s vysokým výkonem
Nově uvedená řada GS přináší inovativní bezpečnostní možnosti pro každou situaci!
Díky své kompaktní velikosti a robustní konstrukci lze spínač použít i v nepříznivém prostředí.
Vysoce viditelné indikátory umožňují vidět stav (otevření/uzavření) už z dálky.
Zjistěte více!
[Nový produkt] Už jste slyšeli o systému strojového vidění společnosti KEYENCE se zlepšenou stabilitou?
Společnost KEYENCE představila nový systém strojového vidění využívající zcela nový způsob pořizování obrázků. Režim záznamu obrysů umožňuje stabilní detekci vzhledu objektů s nízkým kontrastem a průhledných objektů. Tato příručka vysvětluje tyto metody, které poskytují stabilnější výsledky než běžné, konvenční kontroly.
Představení systému VHX-7000, který je vybaven novou funkcí režimu optického stínového efektu
Digitální mikroskop VHX-7000 je nově vybaven 4K kamerou, boční kamerou na podstavci a objektivy umožnujícími pozorování s velkou hloubkou ostrosti. Tím se zjednodušilo jeho používání a zvýšilo rozlišení, které analýza povrchů vyžaduje. Navíc lze využít funkci optického stínového efektu pro detekci drobných škrábanců, výstupků a dalších nedokonalostí, které lze jen obtížně zjistit při nízkých zvětšeních (např. 20x).
Proč nezkusit zaznamenávání obrazu vzorku právě pomocí tohoto mikroskopu?
Laserový mikroskop: zařízení pro měření a vizualizaci při velkém zvětšení bez přípravy vzorků
3D laserové mikroskopy VK-X přinášejí novou perspektivu povrchové analýzy. Vysoké zvětšení, jednoduché ovládání a přesná měření s vysokým rozlišením jsou jádrem samotného mikroskopu. Navíc odpadá potřeba přípravy vzorku, tudíž analýzy drsnosti, profilu či porovnání nejrůznějších materiálů jsou otázkou okamžiku.
Naše dlouho očekávaná sada inspekčních aplikací pro elektromobily
Očekává se, že v budoucnu proběhne masivní přechod na elektromobilitu. Jaké inspekce a měření jsou nezbytné pro výrobu klíčových součástí elektromobilů? Tuto příručku si musíte přečíst.
Již žádné škrábance! Představujeme kontaktní senzor společnosti KEYENCE pro ultra nízký tlak
Kontaktní senzor řady GT2 využívá pro měření a porovnávání kontakt při extrémně nízkém tlaku. To umožňuje dosahovat vysoce přesné detekce na úrovni mikrometru i pro malé součásti a drobné cílové objekty.
Příklady praktického použití řešení čtení kódů při výrobě elektrických vozidel
S konvenčními čtečkami kódů mohou být kontroly během výroby elektrických vozidel nesmírně složité. Zjistěte, jak instalovat čtečky kódů a využít stabilní měření pro zlepšení efektivity.
Stačí jen umístit a stisknout – nový standard „Chytrých továren“
S digitálním měřicím systémem řady IM je měření snadné – stačí jen umístit cílový objekt a stisknout tlačítko. Dokonce i složitá měření lze provést okamžitě. Řada IM navíc umožňuje sdílení výsledků měření prostřednictvím internetu.