1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2020

Technické novinky 2020

srpna 31, 2020

Předmět :

Stabilní kontrola obrazu pro velké objekty

e-News@KEYENCE
Stabilní kontrola obrazu pro velké objekty
Představujeme nejnovější osvětlení pro zpracování obrazu - technologii LumiTrax™, která dokáže změřit objekty o velikosti až 400 mm. Užívejte si stabilní kontrolu bez vlivu rušivých faktorů, jakými mohou být podobné barvy, šum, vzory, lesk a další, a to dokonce při kontrole širokého zorného pole.
Snižte náklady popisování s UV lasery namísto štítkování a potisku
Využijte výrazného snížení nákladů díky používání UV popisovacího laseru namísto popisu inkoustem, anebo štítky při tvorbě log produktů, čárových a datových kódů, sériových čísel a dalších informací. Tato příručka uvádí skutečné příklady značení doplněné obrázky.
Zavedení mikroskopů zvýšilo naše zisky! [Doporučení zákazníka]
Tato příručka obsahuje podrobné příklady pro přiblížení výhod instalace tohoto produktu v různých průmyslových odvětvích.
Použití laserových mikroskopů
Řada laserových mikroskopů VK-X od KEYENCE se používá v dlouhé řadě různých odvětví.
Tato příručka představuje příklady podrobných metod používání při měření a analýzách.
Bezpečnostní spínač – jako nikdy dříve
Produkty nové řady GS mohou být tím pravým řešením problémů s dveřmi
- Kompaktní a robustní
- Flexibilní aktuátor
- Zjednodušené zapojení
- Vynikající odolnost vůči prostředí
Nejnovější příklady použití měření pro výrobce automobilů příští generace
Zjistěte veškeré informace o nejnovějších měřicích systémech používaných při výrobě automobilů příští generace. Podívejte se na dnešní důležitá měření a metody, jejichž použití nebylo při používání konvenčních systémů výroby automobilů možné.
Ohlasy zákazníků: Důvody pro volbu digitálního měřicího systému KEYENCE
Přemýšleli jste někdy nad tím, proč zákazníci dávají přednost digitálnímu měřicímu systému KEYENCE před konvenčními metodami měření? Přečtěte si ohlasy zástupců výrobců, kteří se rozhodli pro nasazení digitálního měřicího systému řady IM.
Příklady zlepšení s použitím čteček kódů
Využijte tipy na snížení nároků na pracovní sílu a zlepšení efektivity v procesech v rámci odvětvích potravinářství, lékařství a kosmetiky!
Jednodušší a přesnější rozdílové měření výšky
Jak často provádíte rozdílové měření výšky bez kontaktu nebo bez chyb způsobených náklonem objektu? Stáhněte si tuto příručku, pokud máte potíže s tímto typem měření za použití kontaktních senzorů, 1D laserových senzorů posunu nebo měřicích mikroskop.