1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2020

Technické novinky 2020

září 30, 2020

Předmět :

Nový standard „chytrých továren“

e-News@KEYENCE
Stačí jen umístit a stisknout – nový standard „chytrých továren“
S digitálním měřicím systémem řady IM je měření snadné – stačí jen umístit cílový objekt a stisknout tlačítko. Dokonce i složitá měření lze provést okamžitě. Řada IM navíc umožňuje sdílení výsledků měření prostřednictvím internetu.
Kombinace laseru a kamery v nejnovějším senzoru KEYENCE zabraňuje lidské chybě
Kamera rozpozná objekt a laser dokáže rozlišit výšku, což eliminuje příčiny poruch a selhání! Patentovaná technologie KEYENCE, která kombinuje laser a kameru, umožňuje stabilní detekci objektů podobných barev nebo vyrobených se stejného materiálu.
Příklady laserového značení zdravotnických nástrojů s 16 příklady použití!
Značení k zajištění sledovatelnosti na zdravotnických nástrojích, jako jsou skalpely, injekční stříkačky a katetry, vyžaduje vylepšené chromogenní vlastnosti a co nejmenší narušení produktu. Tato příručka na základě příkladů instalace vysvětluje výhody laserového značení.
Bezpečnostní spínač – jako nikdy dříve
Produkty nové řady GS mohou být tím pravým řešením problémů s dveřmi
- Kompaktní a robustní
- Flexibilní aktuátor
- Zjednodušené zapojení
- Vynikající odolnost vůči prostředí
Potřebujete zavést stabilní měření rozměrů přímo při výrobě?
Při konvenčních způsobech bylo provádění měření rozměrů přímo při výrobě s použitím kamer (systémů strojového vidění) a systémů pro měření vnějších průměrů obtížné. Tato příručka představuje funkce zavádění měření rozměrů při výrobě s vysokou přesností, což umožňuje dosahovat 100% kontroly.
Jde o základní dokument pro každého, kdo uvažuje o nákupu mikroskopu
V této příručce získáte informace o 10 nových normách pro inovaci pozorování pomocí mikroskopu. Objevte důvody, proč je pozorování mikroskopem nutné, i nové normy související s jeho používáním. Používejte tuto příručku jako referenci.
[Nový Produkt] Měřte velké objekty s použitím osvětlení LumiTrax™
Představujeme nejnovější osvětlení pro zpracování obrazu společnosti KEYENCE s technologií LumiTrax™, které dokáže změřit objekty o velikosti až 400 mm. Užívejte si stabilní kontrolu bez vlivu podobných barev, šumu, vzorů, lesku a dalších faktorů, a to dokonce při kontrole širokého zorného pole.
Statická čtečka kódů, která dokáže splnit potřeby používání čárových kódů a 2D kódů
Potravinářský, farmaceutický a kosmetický průmysl zažívají nárůst počtu používání čárových kódů a 2D kódů. Tato příručka představuje příklady použití čtečky kódů KEYENCE, která dokáže splnit nejnovější potřeby trhu v těchto odvětvích, kde jsou každý rok stále přísnější nařízení.
Nejnovější příklady řešení pro 2D/3D měření produktů vstřikového lití a pryžových produktů
Už jste se museli vyrovnat s měřením objektů, který byl až příliš malý, nebo jste měli potřebu analyzovat vady při vstřikovém lití? Pokud tomu tak je, řešení nabízí řada VR! Objevte nejnovější příklady řešení umožněných produkty řady VR.