1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2020

Technické novinky 2020

listopadu 09, 2020

Předmět :

Čtečky 1D / 2D kódů: výhody automatizované logistiky

e-News@KEYENCE
Čtečky kódů v logistice
Čtečky 1D / 2D kódů jsou nezbytné, když jsou jednotlivé procesy automatizovány. Zde najdete všechny důležité informace o aplikacích pro čtení kódů a rady, jak je co nejefktivněji využít v logistickém průmyslu.
Máte problémy s kontrolami po procesech nanášení povrchů?
Podívejte se, jak lze zajistit stabilní kontrolu povrchů!
V této příručce si můžete přečíst o výhodách používání laserových senzorů umožňujících zkrácení doby cyklu i zvýšení kvality v rámci procesů nanášení povrchů v dávkách.

- Umožnění 100% kontrol na výrobních linkách
- Kontroly výšky, šířky a objemu lepidel
- Zkrácení doby kontrolního cyklu
[Nový produkt] Tipy a triky pro zvýšení přesnosti detekce při zpracování 2D obrazů
Tento produkt umožňuje stabilní kontroly díky přidání dat o výšce k 2D kontrolám. Tato příručka představuje novou metodu kontroly, která provádí najednou zpracování 2D i 3D obrazu.
Výsledky kamerových senzorů a senzorů pro snímání vzdálenosti podle odvětví
Řada IV2 je vybavena umělou inteligencí (AI) pro automatickou detekci rozdílů. Řada IX může měřit výšku kdekoli v cílové oblasti. Tato příručka obsahuje příklady použití produktů řad IV2 a IX, které jsou vybaveny patentovanou technologií.
Používání mikroskopů pro elektrická vozidla
Představujeme výhody používání mikroskopů pro vývoj a kontrolu kvality zásadních komponentů pro e-mobilitu, např. řídicích jednotek ECU, měničů, akumulátorů a motorů.
Změřte si zdarma vzorek s použitím laserového mikroskopu
Laserové mikroskopy řady VK-X společnosti KEYENCE mohou provádět pozorování při zvětšení 1000× nebo více bez jakéhokoli předběžného zpracování, např. depozice z plynné fáze. Jsou možná i měření s vysokým rozlišením na úrovni nanometru. Požádejte o podrobnou zprávu a přesvědčte se, co řada VK-X dokáže s Vaším vzorkem.
Neváhejte kontaktovat společnost KEYENCE a požádat o podrobnosti! Začtěte tím, že se podíváte na několik příkladů reálného používání.
[Nový produkt] Popisovací lasery dokážou daleko více než jen popisovat!
Popisovací lasery KEYENCE používají vestavěnou kontrolní kameru a senzor vzdálenosti k provádění úkonů, které s konvenčními popisovacími zařízeními nebyly možné. V příručce naleznete podrobnosti o charakteristikách těchto produktů.
Bezpečnostní spínač – jako nikdy dříve
Produkty nové řady GS mohou být tím pravým řešením problémů s dveřmi
- Kompaktní a robustní
- Flexibilní aktuátor
- Zjednodušené zapojení
- Vynikající odolnost vůči prostředí
Měřicí systém, který snižuje náklady a zvyšuje počet nových objednávek i zisky!
Produkty řady IM stačí pouze umístit na inspekční plochu a stisknout tlačítko. Tento produkt snižuje náklady díky snížení objemu nutné práce a díky zlepšení kvality a spolehlivosti získává nové zakázky.