1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2020

Technické novinky 2020

prosince 07, 2020

Předmět :

Rychlá kontrola rozměrů? Vyzkoušejte náš optický měřicí systém.

e-News@KEYENCE
6 důvodů pro přechod na měřicí zařízení pro rychlou rozměrovou kontrolu
Zjistěte, proč se naši zákazníci rozhodli namísto optických komparátorů nebo měřicích mikroskopů použít měřicí systémy určené pro rychlou rozměrovou kontrolu. Umožňuje Vám změřit až 99 rozměrů během několika sekund.
Nejnovější příklady pozorování s využitím digitálního mikroskopu
Objevte skutečné příklady pozorování z 12 různých odvětví – včetně polovodičů, LCD, potravinářství a farmaceutického průmyslu – a podívejte se, jak produkty řady VHX umožňují stabilní a přesné pozorování různých cílových objektů!
Příručka, která Vám usnadní výběr vhodného popisovacího laseru
Druhy popisovacích laserů se liší podle vlnové délky světla a různé typy laserů jsou optimalizovány pro značení a zpracovávání různých materiálů. Podívejte se do této příručky, která srozumitelným způsobem nabízí shrnutí charakteristik různých typů laserů.
Příklady čtení kódů v elektrických vozidlech
Tato příručka obsahuje příklady čtení kódů vyznačených na elektrických součástech a podobných dílech elektrických vozidel, u nichž lze očekávat, že se stanou běžnou součástí života.
Připínací průtokový senzor
Monitorujte jakýkoli typ kapaliny pomocí připínacího průtokového snímače KEYENCE. Není nutná žádná úprava potrubí - jediné, co musíte udělat, je upnout a začít s monitorováním.
- Žádná tlaková ztráta ani znečištění
- Není potřeba žádné údržby
- Lehká instalace
Objevte další výhody v našem průvodci!
Vaše řešení falešně pozitivních výsledků! Kamerový senzor s umělou inteligencí (AI)
Kamerový senzor řady IV2 společnosti KEYENCE nabízí vynikající odolnost vůči okolnímu světlu, rozdílům mezi cílovými objekty, nastavení polohy a dalším faktorům okolního prostředí. Snadno použitelný a konfigurovatelný senzor zahrnuje funkci automatického rozlišování využívající umělou inteligenci (AI) pro pokročilou detekci rozdílů.
[Technická příručka] Běžné postupy při měření hrubosti
Tento dokument obsahuje technické údaje o standardu ISO 25178 Struktura povrchu, včetně platných definic a parametrů.
Vyšší kvalita díky zlepšení procesu svařování
Spolu s trendem omezování počtu komponentů v produktech a snižování hmotnosti je svařování stále častěji volenou metodou výroby. V tomto duchu každodenně dostáváme požadavky na konzultace spojené s kontrolami svařování.
Naše metody pro zlepšení procesu svařování na pracovištích jsme seskupili do této příručky. Najdete v ní způsoby, jak zlepšit svařování s využitím 2D/3D laserových skenerů KEYENCE.
Vaše komplexní řešení osvětlení!
Pro zaručení stabilního provozu systému strojového vidění hraje zásadní roli volba správného osvětlení. Objevte příklady použití v automobilovém průmyslu s vícespektrálním osvětlením, které nabízí neuvěřitelnou komplexní funkčnost, a podívejte se na tipy zaručující vysokou stabilitu kontrol.