1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2020

Technické novinky 2020

prosince 21, 2020

Předmět :

Revoluční techniky pro měření tloušťky plechů, fólií a skla

e-News@KEYENCE
Revoluční techniky pro měření tloušťky plechů, fólií a skla
Používáte při měření tloušťky ruční posuvná měřidla, mikrometry nebo kontaktní senzory? Přečtěte si v této příručce informace o výhodách spojených s přechodem na nejnovější ultra kompaktní senzor společnosti KEYENCE využívající konfokální metodu měření.
[Nový produkt] Představujeme jednoduchá inovativní řešení zabezpečení zařízení
Seznamte se s řadou GS – novým typem bezpečnostního senzoru na dveře!

- Intuitivní používání
- Různé konfigurace instalace
- Konstruuje souvislé systémy
Digitální měřicí systém společnosti KEYENCE šetřící náklady
Řada IM umožňuje měření složitých cílových objektů během několika sekund – stačí je umístit do osvětleného prostoru a stisknout tlačítko. Snižte riziko vadných produktů díky zkrácení času stráveného prací a zvýšení četnosti měření.
Odolný laserový senzor pro použití v libovolných prostředích
Patentovaná technologie společnosti KEYENCE provádí stabilní detekce i v náročných podmínkách. Různorodá řada hlav senzorů umožňuje instalaci senzorů prakticky do všech stávajících zařízení.
Co je Vaším cílem značení: kov nebo pryskyřice?
Kov a pryskyřice jsou dva nejběžněji používané materiály používané pro produkty označované množstvím čísel, 2D kódů nebo jiných údajů. Tato příručka představuje principy značení na kovu a pryskyřici a způsoby výběru značkovacích zařízení.
Příklady použití 4K mikroskopu z různých průmyslových odvětví
Mluvili jsme se zástupci z různých odvětví. Tato příručka obsahuje podrobné příklady pro přiblížení výhod instalace tohoto produktu v různých průmyslových odvětvích.
Ještě lepší čtení 2D kódů
Představujeme reálné příklady z potravinářského, farmaceutického a kosmetického průmyslu. Podívejte se, jak společnost KEYENCE řeší různé problémy při čtení 2D kódů včetně časově náročných změn nástrojového vybavení a chyb při čtení.
Příklady použití – Používání laserových mikroskopů pro bezkontaktní podrobnou analýzu povrchu
Využijte kompletní soubor příkladů použití laserových mikroskopů.
Podívejte se na konkrétní příklady měření a analýz s použitím řady VK-X, která dokáže provádět měření 3D tvarů povrchů v rozlišení od nanometrů po milimetry.
Nechte společnost KEYENCE, aby Vám pomohla zefektivnit Vaši analytickou práci.
Pomáháme Vám vybrat nejlepší osvětlení pro kontrolu!
Čistý obraz hraje při zajištění stability kontroly zásadní roli. Objevte tipy pro výběr správné kamery, objektivu a osvětlení pro opravdu stabilní kontrolu.