1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2021

Technické novinky 2021

července 07, 2021

Předmět :

Nový standard pro bezpečnostní laserové skenery

e-News@KEYENCE
Nový standard pro bezpečnostní laserové skenery
Nutnost připojení k počítači při každé kontrole příčiny kdykoli skener něco detekuje, představuje velkou nepříjemnost. V řadě SZ-V je pro kontrolu příčin problémů k dispozici odnímatelná zobrazovací jednotka.
Užitečné informace o mikroskopech pro pozorování a analýzu
Tento průvodce představuje 10 bodů, které je třeba znát před nákupem mikroskopu. Naučte se rychle a přesně provádět zvětšené pozorování a analýzu.
Snadné splnění neočekávaných požadavků na zvýšení výroby díky měřicímu systému pro rychlou rozměrovou kontrolu
Při naléhavých požadavcích na zvýšení výroby není někdy dostatek času na rozměrovou kontrolu. S řadou IM-8000 je měření rozměrů výrobku snadné, stačí jen vložit díl a stisknout tlačítko.
[Nový produkt] Představujeme model laserového profilometru KEYENCE s velmi dlouhým dosahem!
Jedná se o nejnovější verzi našich laserových profilometrů, nyní s mimořádně vysokou přesností a rychlostí potřebnou pro 100% inline kontrolu! Nový model s velmi širokým dosahem a maximální šířkou měření 720 mm podporuje i velké objekty.
Měřte velké objekty s použitím osvětlení LumiTrax™
Představujeme nejnovější osvětlení pro zpracování obrazu společnosti KEYENCE s technologií LumiTrax™, které dokáže změřit objekty o velikosti až 400 mm. Užívejte si stabilní kontrolu bez vlivu podobných barev, šumu, vzorů, lesku a dalších faktorů, a to dokonce při kontrole širokého zorného pole.
Příklady 1 sekundových a vysoce přesných 3D měření v různých průmyslových odvětvích
Seznamte se s bezkontaktními 3D měřicími systémy KEYENCE s širokým záběrem a příklady analýz v různých průmyslových odvětvích, včetně automobilových komponentů, elektrických a elektronických komponentů, kovových dílů a dílů vyrobených z pryskyřice.
Příklady použití laserových popisovačů s automobilovými bateriemi
Tato sbírka příkladů instalací ukazuje, jak se laserové popisovače používají ve výrobních procesech baterií. Podívejte se, jak lze laserové značení použít ke zlepšení sledovatelnosti i kvality.
Příklady měření: zlepšování EV, PHEV a dalších výrob v automobilovém průmyslu
Řada IV2 s umělou inteligencí (AI) nabízí bezkonkurenční stabilitu detekce. Sbírka nejnovějších příkladů použití ukazuje, jak umělá inteligence dokáže výrazně zlepšit detekci přítomnosti a rozlišování.
Snadný přenos kódů do počítače pouhým připojením kabelu USB!
Představujeme komunikační jednotku USB společnosti KEYENCE pro snadný přenos načtených kódů do počítače. Eliminuje potřebu připojovacích programů a zjednodušuje instalaci, čímž dále snižuje pracovní zátěž.