1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2021

Technické novinky 2021

srpna 16, 2021

Předmět :

Představujeme aplikace digitálního mikroskopu

e-News@KEYENCE
Představujeme aplikace digitálního mikroskopu
Jak fungují optimalizované analýzy různých průmyslových odvětví?
Shromáždili jsme případové studie od zákazníků, kteří si nainstalovali a efektivně používali digitální mikroskop
řady VHX-7000.
Základy ověřování čárových/2D kódů
Ověřování kvality kódů se používá pro čárové kódy a 2D kódy v mnoha oblastech, např. distribuci, potravinářství a zdravotnických produktech. Tato příručka obsahuje všechny nezbytné základní poznatky o ověřování kódů, včetně různých typů normativních kritérií ověřování.
LASEROVÁ ŘEŠENÍ
-Vydání pro automobilový průmysl-
Tento průvodce představuje různá řešení v automobilovém průmyslu! Zajistěte si důvěru s laserovými senzory KEYENCE.
Příklady 1 sekundových a vysoce přesných 3D měření v různých průmyslových odvětvích
Seznamte se s bezkontaktními 3D měřicími systémy KEYENCE s širokým záběrem a příklady analýz v různých průmyslových odvětvích, včetně automobilových komponentů, elektrických a elektronických komponentů, kovových dílů a dílů vyrobených z pryskyřice.
Kontrola přítomnosti a rozdílů s použitím jednoho kamerového senzoru
I jen jeden kamerový senzor KEYENCE dokáže zajistit stabilní kontrolu přítomnosti a rozdílů, která vyžaduje několik konvenčních senzorů, a to prakticky v libovolném prostředí! Podívejte se jak na to s touto kolekcí skutečných příkladů vylepšení.
Objevte, jak projekce vzorů stabilizuje složité vizuální kontroly
Kontroly při montáži automobilů bývají z důvodu velkého počtu kovových dílů podobných barev často nestabilní. Simultánní 2D + 3D kontrola řeší problémy konvenčních kontrol.
Zvýšení rychlosti dodávek
I když výroba probíhá podle plánu, neschopnost provádění kontrol včas může představovat obrovský problém. Řada IM-8000 umožňuje rychlou a přesnou kontrolu rozměrů, která je pro všechny uživatele jednoduchá.
Příručka, která Vám usnadní výběr vhodného popisovacího laseru
Druhy popisovacích laserů se liší podle vlnové délky světla a různé typy laserů jsou optimalizovány pro značení a zpracovávání různých materiálů. Podívejte se do této příručky, která srozumitelným způsobem nabízí shrnutí charakteristik různých typů laserů.
Ultra kompaktní laserový senzor posunu pro skutečně všestranné použití
Řada CL-3000 používá nově vyvinutou vícebarevnou konfokální metodu KEYENCE k vysoce přesnému měření různých materiálů a tvarů. Tato příručka je určena uživatelům, kteří chtějí zvýšit spolehlivost prováděných kontrol kvality.