1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2021

Technické novinky 2021

září 29, 2021

Předmět :

[Nový produkt] Nová čtečka kódů pro použití v logistice

e-News@KEYENCE
[Nový produkt] Nová čtečka kódů pro použití v logistice
Objevte úžasný výkon nové čtečky kódů KEYENCE, která přináší nové definice standardů v logistice.
Čtěte čárové kódy s ručním terminálem KEYENCE až ze vzdálenosti 10 m
Díky schopnosti číst čárové kódy ze vzdálenosti 2,5 cm až 10 m přináší BT-A700 výrazné zlepšení používání v logistice díky zvýšení efektivity na pracovišti.
Stabilní detekce i kovových cílových objektů
Představujeme celospektrální senzor, který rozlišuje cílové objekty na základě barvy. To umožňuje stabilní detekci cílových objektů, které jsou s konvenčními modely detekovatelné jen velmi obtížně.
Laserový senzor s novými funkcemi pro stabilní rozlišení libovolného objektu
Hledáte laserový senzor, který snímá stabilně a není náchylný k chybám či odchylkám při změnách barvy a materiálu? Nová funkce automatické úpravy intenzity světla umožňuje stabilní detekci.
Požadavky na výkonnost moderních systémů měření vnějšího průměru
V poslední době hrají 100% kontroly na výrobních linkách zásadní roli. To znamená, že kontroly musejí být spolehlivé, jednoduché a sledovatelné. Podívejte se na veškeré informace o systémech měření vnějšího průměru společnosti KEYENCE, které nabízejí spolehlivost i snadnou obsluhu.
Nejlepší systém pro měření rozměrů pro použití s obráběcími a lisovacími stroji
Řada IM-8000 dokáže rychle a snadno měřit rozměry obráběných a lisovaných dílů, a tak umožňuje zvýšení využití strojů a zároveň zvýšení kvality. Tento systém je ideální pro použití s obráběcími a lisovacími stroji.
Příklady využití digitálních mikroskopů: úspora času díky snímkům
S řadou VHX-7000 mohou uživatelé snímat skutečný aktuální stav produktu a rychle identifikovat problémy. Podívejte se, jak lze tento produkt používat ke zkrácení času stráveného řešením různých problémů.
Průvodce výběrem laserového popisovače na základě materiálů
Značení lze provádět na celé řadě různých materiálů – včetně kovů, plastů a keramiky. Bez ohledu na cílový objekt hraje však nejdůležitější roli zřetelnost. Tato příručka obsahuje cenné tipy ohledně výběru nejlepšího popisovače pro určitý materiál a metodu.
Objevte vynikající stabilitu systému strojového vidění společnosti KEYENCE
Součásti elektrických vozidel používané v různých prostředích musí splňovat vysoká očekávání ohledně kvality. Systém strojového vidění společnosti KEYENCE dokáže provádět 2D a 3D kontroly současně a je zárukou vynikající stability kontrol, a tak pomáhá tato očekávání splňovat.
Odhalte důležité rozdíly na povrchu s mikroskopem s 3D laserovým skenováním společnosti KEYENCE
Pokročilá analýza díky široké nabídce 292 různých nástrojů pro analýzu Vám umožní provádět více než prostá měření výšky a rozměrů.