1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2021

Technické novinky 2021

listopadu 22, 2021

Předmět :

[Nový produkt] Představujeme ultra kompaktní digitální laserový senzor CMOS KEYENCE

e-News@KEYENCE
[Nový produkt] Představujeme ultra kompaktní digitální laserový senzor CMOS KEYENCE
Představujeme tři hlavní vlastnosti zcela nového digitálního laserového snímače CMOS společnosti KEYENCE:

• Ultra kompaktní rozměry pro flexibilní instalaci
• Stabilní detekce jakéhokoli materiálu v libovolném prostředí
• Snadné, intuitivní ovládání bez potřeby návodů k použití
Představujeme aplikace digitálního mikroskopu
Jak fungují optimalizované analýzy různých průmyslových odvětví? Shromáždili jsme případové studie od zákazníků, kteří si nainstalovali a efektivně používali digitální mikroskop řady VHX-7000.
Revoluční kamerové systémy s kamerami s ultra vysokým rozlišením
Kamery společnosti KEYENCE s ultra vysokým rozlišením jsou připraveny vyhovět stále rozmanitějším potřebám uživatelů. Tyto kamery nabízejí více pixelů a vyšší přenosové rychlosti pro řešení různých problémů kamerových systémů.
Čtení různých čárových kódů s použitím jediného zařízení
Zvyšte produktivitu díky čtení široké škály různých čárových kódů současně a konzistentně. Podívejte se, jak se toto zařízení používá při řešení skutečných problémů.
Představení laserového senzoru založeného na novém principu použití integrované kamery a laseru
Podívejte se, jak produkty řady IX umožňují stabilní detekci i u cílových objektů považovaných za obtížně rozlišitelné. V této příručce jsou také představeny kamerové senzory s vestavěnou umělou inteligencí (AI) a podrobně jsou rozebrány dva různé senzory schopné zlepšit provoz.
Ultra kompaktní laserový senzor posunu pro skutečně všestranné použití
Řada CL-3000 používá nově vyvinutou vícebarevnou konfokální metodu KEYENCE k vysoce přesnému měření různých materiálů a tvarů. Tato příručka je určena uživatelům, kteří chtějí zvýšit spolehlivost prováděných kontrol kvality.
[Nový Produkt] 3D optický profilometr s vestavěnou motorizovanou otočnou jednotkou
Díky vestavěné motorizované otočné jednotce můžete měřit libovolné cílové objekty bez mrtvých úhlů. Zlepšený skenovací výkon navíc zajišťuje přesné skenování i v případě složitých cílových objektů včetně lesklých povrchů.
Snížení nákladů díky prevenci vadných výrobků
S rostoucími náklady na suroviny se snižování počtu vadných výrobků stává účinným způsobem snižování nákladů. Podívejte se, jak produkty řady IM-8000 zvyšují frekvenci měření díky zjednodušenému měření rozměrů.
Příručka, která Vám usnadní výběr vhodného popisovacího laseru
Druhy popisovacích laserů se liší podle vlnové délky světla a různé typy laserů jsou optimalizovány pro značení a zpracovávání různých materiálů. Podívejte se do této příručky, která srozumitelným způsobem nabízí shrnutí charakteristik různých typů laserů.