1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2022

Technické novinky 2022

ledna 31, 2022

Předmět :

Příklady měření pomocí laserových senzorů

e-News@KEYENCE
Globální příklady měření pomocí laserových senzorů v potravinářském a obalovém průmyslu
Podívejte se do této sbírky příkladů měření, jak se laserové senzory KEYENCE používají na celém světě. Tyto senzory mohou pomoci splnit dnešní zvýšené požadavky na zajištění hygieny a bezpečnosti.
Představujeme pokročilý mikroskop s novým principem pozorování
Díky režimu optického stínového efektu společnosti KEYENCE lze jasně pozorovat i drobné nerovnosti. Podívejte se, jak se tento pokročilý mikroskop využívá v různých aplikacích.
Máte potíže s měřením pomocí optických komparátorů a měřicích mikroskopů?
Digitální měřicí systém řady IM-8000 umožňuje všem uživatelům jednoduché měření s přesnými a bezchybnými výsledky.
Proč lidé volí KEYENCE pro potřeby kontroly obrazu – vydání pro automobilový průmysl
Při výrobě automobilových komponentů je vyžadována vysoká úroveň kvality. Zjistěte, jak se produkty KEYENCE používají při kontrolách obrazů, aby se udržela vysoká kvalita a byly splněny přísné normy.
[Nový produkt] Bezkontaktní, vysoce přesný 3D měřicí systém, který dokáže změřit cokoli
Řada VR-6000 reprodukuje tvary průřezů díky měřením cílových objektů při jejich otáčení. Přesné a snadné měření tloušťky a hloubky bez nutnosti řezání cílových objektů.
Stabilní detekce i kovových cílových objektů
Představujeme celospektrální senzor, který rozlišuje cílové objekty na základě barvy. To umožňuje stabilní detekci cílových objektů, které jsou s konvenčními modely detekovatelné jen velmi obtížně.
Působivý výkon při eliminaci statické elektřiny i bez vzduchu
Řada SJ-H je k dispozici se vzduchem nebo bez něj, aby splňovala požadavky na eliminaci statické elektřiny v různých prostředích. Využijte výhod vysokorychlostní eliminace statické elektřiny prostřednictvím řízeného toku generovaných iontů.
Příklady používání čteček kódů v automobilovém průmyslu
Elektrifikace v automobilovém průmyslu rychle postupuje a při správě dílů se běžně používají 2D kódy. Tato sbírka příkladů nabízí přehled klíčových bodů pro čtení kódů.
Zásadní brožurka 2D kódů!
Získejte informace o základech značení 2D kódů popisovacími lasery. Tato učebnice obsahuje užitečné informace pro skutečné aplikace včetně tipů pro značení na kov a plast.