International Belgium

 • KAMEROVÝ SYSTÉM A JEHO TECHNOLOGIE:

  Stáhněte si naši příručku a vyberte si pro Vás nejvhodnější kamerový systém tak, aby odpovídal Vašim kontrolním požadavkům
 • K ČEMU SE POUŽÍVÁ KAMEROVÝ SYSTÉM?

  Automatizovaná kontrola ve všech odvětvích, včetně automobilového průmyslu, polovodičového, lékařského, potravinářského a balícího průmyslu. Kamerové systémy mohou být použity ke kontrole přítomnosti dílů, ke kontrole nedostatků, barvy, rozpoznávání znaků a další.

 • JAK VYBRAT KAMEROVÝ SYSTÉM?

  Nejvýkonnější technologie zahrnuje vyměnitelný kamerový systém s vysokým rozlišením a řádkové kamery, lze snadno nastavit a používat s jednoduchostí. 3D inspekce také nabízí velké výhody. Kromě toho je praktické, pokud váš dodavatel může poskytnout vše, co potřebujete k vaší kontrole.

 • ČÍM SE ODLIŠUJE CV-X?

  CV-X je inovativní systém s jednoduchým nastavením a programováním pro uživatele jakékoliv znalostní úrovně. Jednoduché ovládání umožňuje i využití nástroje automatického učení a generátor manuálu.

 • JAK CV-X PRACUJE?

  Systém CV-X pracuje na základu průmyslových kamer, řízeného osvětlení a pokročilých algoritmů, vše je připraveno pro zvýšení efektivity automatizovaného procesu.

 • KEYENCE: Japanese optical measurement innovator with 40-year experience 

  Keyence has been an industry leader in sensing technology since 1974. Keyence's sales team visits customers with live demo equipment to find the best possible solution for any application.

DOPORUČENÉ POLOŽKY

XG/CV-X Series Machine Vision System Lineup Catalogue (Czech)

XG/CV-X Series Machine Vision System Lineup Catalogue (Czech)

 • [Typ souboru]PDF:5.07MB

Přihlásit se

E-mailová adresa
Heslo

Pokud nemáte účet, zaregistrujte se prosím níže.

Registrace uživatele

Vyplňte prosím tento jednoduchý registrační formulář. Po vyplnění formuláře stiskněte tlačítko „Odeslat“ v dolní části stránky.

 • * povinný údaj.
E-mailová adresa *
Heslo * Minimálně 7 znaků bez mezer
Zpravodaj
Země *
Jméno *
Příjmení *
Název společnosti *
Telefonní číslo *
Adresa *
Město *
PSČ *