International Belgium

  • Co je velkoplošný 3D mikroskop?

    Jedná se o bezkontaktní 3D měřicí systém, který je schopen rychle a přesně měřit velké plochy. Je perfektní pro měření profilu, hrubosti, plochosti, objemu opotřebení či k porovnávání údajů z 3D skenování se soubory CAD a zjišťování, zda je daný díl dobrý či špatný.

  • Proč zvolit velkoplošný 3D mikroskop?

    Konvenční 3D měřicí nástroje mají omezené zorné pole a vyžadují ke správnému měření povrchu hodně času a úsilí. S mikroskopem VR-3000 uživatel pouze umístí vzorek na stolek mikroskopu, kliknutím spustí měření a během několika sekund obdrží výsledky 3D měření, a to i v případě složitých povrchů a velkých ploch. Rychle, snadno a jednoduše.

  • Jak velkoplošný 3D mikroskop funguje?

    Emituje strukturované světlo několika dvojitými telecentrickými objektivy, aby se omezilo zkreslení, a získá tak nejpřesnější možné údaje. Zkreslení ve světelných pásmech způsobená výškovými rozdíly jsou převáděna podle výšky pomocí triangulace. Vysoce přesný snímač CMOS také umožňuje plně barevné snímání.

Přihlásit se

E-mailová adresa
Heslo

Pokud nemáte účet, zaregistrujte se prosím níže.

Registrace uživatele

Vyplňte prosím tento jednoduchý registrační formulář. Po vyplnění formuláře stiskněte tlačítko „Odeslat“ v dolní části stránky.

  • * povinný údaj.
E-mailová adresa *
Heslo * Minimálně 7 znaků bez mezer
Zpravodaj
Země *
Jméno *
Příjmení *
Název společnosti *
Telefonní číslo *
Adresa *
Město *
PSČ *