Pełna operacyjność z rozszerzonymi zasobami

Bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów jest dla nas najważniejsze. Ponieważ nasze produkty i rozwiązania pomagają utrzymać w ruchu wiele niezbędnych przedsiębiorstw: firma KEYENCE pozostaje w pełni operacyjna. W dalszym ciągu uważnie monitorujemy i stosujemy się do wskazówek władz odpowiedzialnych za zdrowie publiczne podczas ustalania polityki naszej firmy. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami, dodatkowo informujemy że z racji stale zmieniającej się sytuacji, prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania najnowszych aktualizacji.

Kontakt z KEYENCE

Dostępność wsparcia telefonicznego i mailowego pozostaje bez zmian. Jeśli mieli Państwo okazje pracować z nami w przeszłości, zachęcamy do kontaktu w ten sam sposób. Oprócz dostarczania informacji na naszej stronie internetowej, oferujemy wsparcie również poprzez wirtualne spotkania (telefon, wideokonferencje, itp.).
Tutaj dowiedzą się Państwo więcej o tym, jak się z nami skontaktować.

Nowe projekty lub aplikacje

Nasz zespół lokalnych inżynierów sprzedaży jest gotowy pomóc Państwu znaleźć rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb! Oprócz tego, że w dalszym ciągu możemy odwiedzać Państwa w firmie w celu przeprowadzenia demonstracji na miejscu, rozszerzyliśmy również nasze możliwości. Dodatkowo oferujemy wirtualne prezentacje oraz inne opcje kontaktu zdalnego. Nasza strona internetowa to idealne miejsce na początek aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach. Alternatywnie, zachęcamy też do bezpośredniego kontaktu z jednym z naszych lokalnych ekspertów.

Łańcuch dostaw i realizacja zamówień

Dzięki dodatkowym środkom bezpieczeństwa, stale dostosowując się do najnowszych wytycznych władz odpowiedzialnych za zdrowie publiczne - nasz magazyn jest zaopatrzony i pracuje na pełnych obrotach, jesteśmy w stanie wysłać większość zamówień tego samego dnia w którym zostało złożone.

Wsparcie techniczne i usługi serwisowe

Nasi inżynierowie wsparcia technicznego i dział serwisowy nadal pracują na pełnych obrotach z takim samym potencjałem i wiedzą jak zawsze. Nasz zespół ekspertów ds. produktów może pomóc w rozwiązywaniu problemów z aplikacjami i testowaniem części. Nasz dział serwisowy jest jedynym działem dedykowanym naprawom produktów KEYENCE.

Nasi pracownicy

Szybko rozszerzyliśmy nasze wewnętrzne możliwości i technologię, aby zapewnić, że jak najwięcej członków naszego zespołu może pracować w domu. Nasi pracownicy są w pełni gotowi do wspierania naszych klientów i biznesu pracując z domu.