Skaner 3D
W zależności od potrzeb KEYENCE może zaoferować dostosowane rozwiązanie dla różnych aplikacji przemysłowych. Po prostu wybierz poniżej, jaki typ skanera 3D będzie dla Ciebie najlepszy.

 • Chcę używać skanera 3D offline

  VR-5000


  BEZKONTAKTOWY POMIAR PROFILU W 1 SEKUNDĘ
  Wystarczy umieścić próbkę na stoliku skanera 3D, kliknąć zmierzyć, a otrzymasz pomiary profilu w kilka sekund, nawet na skomplikowanych powierzchniach i dużych obszarach. Bezkontaktowy pomiar profilu umożliwia pomiar części bez zadrapań na powierzchni próbki końcówką sondy.

  POMIAR SKOMPLIKOWANYCH KSZTAŁTÓW
  Narzędzia do pomiaru kontaktowego zazwyczaj wymagają mocowania, a pomiar zakrzywionej powierzchni lub złożonej geometrii może być trudny. Skaner 3D VR-5000 nie wymaga mocowania, a pomiary można wykonywać w dowolnym miejscu próbki.

  POWTARZALNE WYNIKI POMIARU PROFILU
  Wbudowane narzędzia pomocnicze umożliwiają tworzenie punktów odniesienia i linii w celu uniknięcia odchyleń między użytkownikami. VR-5000 umożliwia wszystkim użytkownikom pomiar tej samej lokalizacji zgodnie z zamierzeniem.

 • Chcę używać skanera 3D inline

  LJ-V 7000


  ULTRASZYBKIE SKANOWANIE PRÓBEK
  Ten skaner 3D inline pozwala mierzyć części poruszające się z bardzo dużą prędkością, w wysokiej rozdzielczości, nie pomijając ani jednej.


  NIEBYWAŁA CZUŁOŚĆ I STABILNOŚĆ WYKRYWANIA
  Profile są dokładnie mierzone nawet w przypadkach czarnych powierzchni z pochyłościami o niskim współczynniku odbicia i powierzchni metalowych o wysokim współczynniku odbicia zmieszanych razem pod tą samą osią optyczną.


  RÓŻNE RODZAJE POMIARÓW SĄ MOŻLIWE
  Wykonuj każdy precyzyjny pomiar dzięki przyrządowi pomiarowemu z różnymi wariantami głowic i trybów pomiaru, a także inspekcji 3D po podłączeniu do systemu przetwarzania obrazu.