International Belgium

Świetlne kurtyny bezpieczeństwa:
większe bezpieczeństwo i produktywność, mniejsze koszty

Świetlne kurtyny bezpieczeństwa zapewnia doskonałą ochronę osób i maszyn. Zwiększa ona produktywność i obniża koszty produkcji. Bariery bezpieczeństwa KEYENCE oferują najwęższą odsłoniętą powierzchnię soczewek dostępną w branży, co całkowicie zapobiega uderzaniu w soczewki przez części lub narzędzia. W kurtynach niemal całkowicie wyeliminowano strefę martwą, a ich montaż jest szybki i łatwy.

Zastosowania, w których z powodzeniem użyto kurtyny bezpieczeństwa

 • Seria GL-R

  WYTRZYMAŁOŚĆ
  Wytrzymałość urządzeń z serii GL-R gwarantuje obudowa wykonana z wytłaczanego aluminium o grubości 3 mm, która chroni kurtynę przed uderzeniami i zapewnia klasę wodoszczelności IP65 i IP67.
  PROSTOTA
  Prostota rozwiązania GL-R wynika z nowych opcji okablowania oraz wstępnie zmontowanych wsporników umożliwiających szybszy i łatwiejszy montaż.
  INTELIGENCJA
  Inteligentne urządzenia z serii GL-R mogą wykrywać obiekty pomiędzy krawędziami i są wyposażone w czytelny 7-segmentowy wyświetlacz oraz wbudowane funkcje EDM, wyciszania oraz maskowania.
 • Seria SZ

  ZABEZPIECZENIE OBSZARU
  Laserowy skaner bezpieczeństwa umożliwia skonfigurowanie strefy chronionej w dowolnym miejscu, nawet w przestrzeni o skomplikowanym kształcie.
  KONTROLA DOSTĘPU
  Laserowy skaner bezpieczeństwa jest łatwy w montażu. Boczny montaż znacząco zmniejsza nakład pracy wymagany do regulacji osi wiązki i okablowanie.
  ZAAWANSOWANE FUNKCJE
  Urządzenia z serii SZ zapewniają proste w użyciu oprogramowanie i łatwy montaż. Historia wyłączeń i funkcja monitorowania umożliwia łatwą diagnostykę w przypadku wystąpienia problemu.

Pobierz przewodnik po kurtynach świetlnych

Zaloguj się

Adres e-mail
Hasło

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się poniżej.

Rejestracja użytkownika

Wypełnij prosty formularz rejestracyjny. Po wypełnieniu formularza naciśnij przycisk „Prześlij” na dole strony.

 • * jest wymaganą informacją.
Adres e-mail *
Hasło * minimum 7 znaków, bez spacji
Newsletter
Kraj *
Imię *
Nazwisko *
Nazwa przedsiębiorstwa *
Numer telefonu *
Adres *
Miasto *
Kod pocztowy * Proszę wpisać wraz z łącznikiem.