NOVINKA Viacrozmerný kamerový systém Prevezmite si katalóg Simultánna kontrola 2D + 3D Prevezmite si katalóg Simultánna kontrola 2D + 3D

Identifikácia typu produktu (farebný rozdiel) / Kontrola zapisovania znakov / Kontrola čítania 2D kódov / Kontrola orientácie IC čipu / Kontrola prítomnosti/absencie skrutky alebo čipu / Kontrola IC čipu / Kontrola porušeného kondenzátora / Kontrola oddelenia tesniacej vrstvy

Simultánna kontrola 2D + 3D

Umožňuje kontrolu snímaného objektu pridaním dát o výške do zvyčajnej 2D kontroly a to bez ohľadu na jeho povrchové podmienky a kontrast. Výrazne zlepšuje stabilitu kontroly v priebehu linky.

Nové osvetlenie zahŕňa projekciu vzoru z 8 zdrojov svetla. Umožňuje presné zachytenie vzhľadu snímaného objektu a použítím nastaviteľného osvetlenia predstavuje stabilnú detekciu zložitejších povrchových variácií objektu, ktorý je potrebné kontrolovať.

Jednoduché nastavenia zobrazené v ponuke

Používateľské rozhranie zdôrazňuje „jednoduchosť pre všetkých používateľov“. Akýkoľvek používateľ môže pracovať na tvorbe optimalizovanej snímky s ľahkosťou, pomocou zadávania jednoduchých pokynov na obrazovke zobrazených v ponuke.

Kompatibilita s veľkými cieľmi

Predstavuje dve veľkosti osvetlenia, 125 mm a 250 mm. Umožňuje vysokú stabilitu a široké zorné pole pri kontrolách v kombinácii s kamerami s vysokým rozlíšením.

Viac informácií v katalógu.

Sign In

User Registration

* is required information.

7 characters minimum, no spaces