Om alle beschikbare functies van deze website te gebruiken, moet JavaScript in uw browser ingeschakeld zijn.
+32 (0) 15 281 222/+31 (0) 40 20 66 100
De GT2-serie contactsensor gebruikt het nieuwe Scale Shot System II detectieprincipe. Dit biedt gebruikers gemoedsrust, zelfs bij gebruik op apparatuur met korte cyclustijden.
De GT2-serie contactsensoren line-up van communicatie-units maken communicatie met PLC's van verschillende fabrikanten mogelijk.
De kabel tussen de relaisconnector en de versterkerunit maakt gebruik van een flexibele, vrij te snijden robotkabel. Er is ook een oliebestendige kabel verkrijgbaar.
Met behulp van de speciale applicatiesoftware (GT-Monitor 2) kunnen gegevens worden verkregen in overeenstemming met het inspectiedoel.
Schijf-assemblage-inspectie
Inspectie van de lagermontage
Detectie van dubbele etiketstickers
Bord montatie controle
Indien u geen account heeft, registreer u hieronder.
Vul het registratieformulier in. Druk na het invullen van het formulier op de knop "Verzenden" onderaan de pagina.