Poslední vyhledávání
  Řada ( výsledků)
   Modely ( výsledků)
    Klíčová slova
     1. Domů
     2. O nás
     3. Naše technologie

     O násNaše technologie

     Týmy pro vývoj nových produktů v KEYENCE zajišťují, že se naše výrobky mohou běžně pyšnit označením jako „World's First“ (první na světě), „World's Fastest“ (nejrychlejší na světě), „Industry First“ (první v oboru) a „Best in Class“ (nejlepší ve své třídě).

     Vyvíjíme špičkové produkty díky intenzivnímu vlastnímu výzkumu a vývoji

     Produkty KEYENCE jsou navrhovány tak, aby zvyšovaly hodnotu výzkumných a výrobních procesů našich zákazníků. Náš firemní tým pro výzkum a vývoj neustále zlepšuje portfolio nabízených produktů, abychom dostáli i předčili očekávání zákazníků. Produkty společnosti KEYENCE jsou navrženy pro všestranné použití, takže se uplatní v různých oborech a v široké škále aplikací. Naším cílem je nabízet špičkové produkty pro potřeby dnešních i budoucích aplikací.

     Produkty společnosti KEYENCE se běžně pyšní přívlastky jako „World's First“ (první na světě), „World's Fastest“ (nejrychlejší na světě), „Industry First“ (první v oboru) a „Best in Class“ (nejlepší ve své třídě). Díky zkušenostem z řešení problémů na místě, které se nashromáždily od svého založení v roce 1974, chápeme průmyslová odvětví, ve kterých obsluhujeme, což nám umožňuje poskytovat optimální řešení.

     Zpět nahoru

     KEYENCE INTERNATIONAL (BELGIUM) NV/SA Sídlo společnosti:
     Bedrijvenlaan 5, 2800 Mechelen, Belgie
     Tel (Česká republika): +420 220 184 700
     Tel (Slovensko): +421 (0) 2 5939 6461
     E-mail: info@keyence.eu
     Nabídka zaměstnání: Kariérní portál KEYENCE