1. Domů
  2. O nás
  3. Přehled společnosti

O násPřehled společnosti

Společnost KEYENCE rozvíjí inovace a vyvíjí produkty a řešení, která vždy přináší přidanou hodnotu k obchodní činnosti zákazníků.

Kdo jsme

Společnost KEYENCE zaznamenává nepřetržitý růst již od roku 1974 a stala se světovým inovativním lídrem v oblasti vývoje a výroby zařízení průmyslové automatizace a kontrolních zařízení po celém světě. Vyrábíme čtečky kódů, popisovací lasery, systémy pro strojové vidění, měřicí systémy, mikroskopy, senzory a eliminátory elektrostatického náboje.

Naše inovativní produkty splňují nejenom aktuální potřeby, ale také budoucí nároky zákazníků v odvětvích výroby a výzkumu a vývoje. Snažíme se předvídat budoucí cíle trhu, abychom řešení pro zítřek mohli nabízet již dnes.

Ve společnosti KEYENCE jsme hrdí nejen na své produkty, ale také na naši podporu. Zákazníci mohou využít možnost přímé komunikace s našimi vysoce proškolenými obchodními zástupci, kteří jim pomohou při řešení problémů s různými způsoby použití a ihned zodpoví technické dotazy týkající se produktů.

Naše obchodní výsledky jsou přímým výsledkem neúnavného zaměření se na naši obchodní filozofii a náš úspěch je uznáván v celém obchodním světě. Společnost KEYENCE se pravidelně umisťuje v prestižních žebříčcích, například „Nejinovativnější firmy světa“ (Forbes), a patří také mezi 5 nejlepších společností v Japonsku s nejvyšším kapitálem na trhu (k březnu 2020).

V současnosti KEYENCE poskytuje služby více než 300 tisícům zákazníků ve 110 zemích světa a naše jméno je synonymem pro inovace a vynikající produkty a služby.

  • [Prodeje] Více než 4 miliardy EUR [Průměrný roční růst přes 10% v posledních 25 letech]
  • [Globální síť] Více než 300 tisíc zákazníků [230 poboček ve 46 zemích]
  • [Výrobky vybavené nejlepší technologií na světě nebo v oboru] 70% [Investice do oblasti Technologie budoucnosti]
  • [Inovativní společnosti] 100 nejlepších na světě [Seznam Forbes 2011–2018 Nejinovativnější společnosti na světě]