Poslední vyhledávání
  Řada ( výsledků)
   Modely ( výsledků)
    Klíčová slova
     1. Domů
     2. O nás
     3. Přehled společnosti

     O násPřehled společnosti

     Společnost KEYENCE rozvíjí inovace a vyvíjí produkty a řešení, která vždy přináší přidanou hodnotu k obchodní činnosti zákazníků.

     Kdo jsme

     Společnost KEYENCE zaznamenává nepřetržitý růst již od roku 1974 a stala se světovým inovativním lídrem v oblasti vývoje a výroby zařízení průmyslové automatizace a kontrolních zařízení po celém světě. Vyrábíme čtečky kódů, popisovací lasery, systémy pro strojové vidění, měřicí systémy, mikroskopy, senzory a eliminátory elektrostatického náboje.

     Naše inovativní produkty splňují nejenom aktuální potřeby, ale také budoucí nároky zákazníků v odvětvích výroby a výzkumu a vývoje. Snažíme se předvídat budoucí cíle trhu, abychom řešení pro zítřek mohli nabízet již dnes.

     Ve společnosti KEYENCE jsme hrdí nejen na své produkty, ale také na naši podporu. Zákazníci mohou využít možnost přímé komunikace s našimi vysoce proškolenými obchodními zástupci, kteří jim pomohou při řešení problémů s různými způsoby použití a ihned zodpoví technické dotazy týkající se produktů.

     Naše obchodní výsledky jsou přímým výsledkem neúnavného zaměření se na naši obchodní filozofii a náš úspěch je uznáván v celém obchodním světě. Společnost KEYENCE se pravidelně umisťuje v prestižních žebříčcích, například „Nejinovativnější firmy světa“ (Forbes), a patří také mezi 5 nejlepších společností v Japonsku s nejvyšším kapitálem na trhu (k březnu 2020).

     V současnosti KEYENCE poskytuje služby více než 250 tisícům zákazníků ve 110 zemích světa a naše jméno je synonymem pro inovace a vynikající produkty a služby.

     • [Prodeje] Více než 5 miliard dolarů [a více než 20% roční růst v posledních 10 letech]
     • [Globální síť] Více než 250 tisíc zákazníků [220 poboček ve 46 zemích]
     • [Výrobky vybavené nejlepší technologií na světě nebo v oboru] 70% [Investice do oblasti Technologie budoucnosti]
     • [Inovativní společnosti] 100 nejlepších na světě [Seznam Forbes 2011–2018 Nejinovativnější společnosti na světě]

     Zpět nahoru

     KEYENCE INTERNATIONAL (BELGIUM) NV/SA Sídlo společnosti:
     Bedrijvenlaan 5, 2800 Mechelen, Belgie
     Tel (Česká republika): +420 220 184 700
     Tel (Slovensko): +421 (0) 2 5939 6461
     E-mail: info@keyence.eu
     Nabídka zaměstnání: Kariérní portál KEYENCE