Kontrola usazení cíle

Obrábění

Kontrola usazení cíle

Výhoda

Kontrola správného usazení obrobku v obráběcím stroji, který správně nefunguje, je obtížná. Řada AP-V80W však umožňuje stabilní detekci, a to díky mimořádné odolnosti, stupni krytí IP67 a opakovatelnosti ±0,5 %.

ZJISTIT PODROBNOSTI O PRODUKTU

  • Díky odolnosti vůči prostředí, vynikající viditelnosti, snadnému použití prostřednictvím jednoduché instalace a funkci měření teploty představuje GP-M Heavy Duty Digital Pressure Sensor nový standard senzorů tlaku. Široký rozsah tlaků od -100 kPa do +40 MPa umožňuje měření plynů, kapalin a mlhy. Zesilovač a indikátor jsou integrovány v kompaktním těle uvnitř vodotěsného a prachotěsného krytu s IP67. GP-M lze použít v prostředí s okolní teplotou od -20°C do +80°C. Robustní konstrukce odolává nárazům až do 50G a zrychlení způsobenému vibracemi až do 20G. Proces instalace ve třech krocích a stupňová oplachovací membrána bez vroubků zabraňující zanášení což usnadňuje demontáž za účelem čištění. Funkce potlačení okolní teploty (ATS) zajišťuje velmi přesné měření teploty. Tlak a teplota jsou sledovány současně a indikátor LED zobrazuje stav teploty. GP-M je kompatibilní s rozhraním IO-Link, což umožňuje snadnou správu symptomů a vzdálené monitorování pomocí digitálního přenosu dat ze senzorů do PLC nebo počítače.

  • Hlava tlakového senzoru KEYENCE řady AP-V80, navržená jako konstrukce z nerezové oceli s jedním tělem, je odolná a schopná detekovat tekutiny, jako je olej, voda a vzdušná mlha.