Poslední vyhledávání
  Řada ( výsledků)
   Modely ( výsledků)
    Klíčová slova
     1. Domů
     2. Závazek společnosti KEYENCE k dodržování směrnice WEEE
     3. Podrobnosti

     Závazek společnosti KEYENCE k dodržování směrnice WEEE (Podrobnosti)

     Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízení (WEEE – 2002/96/ES) vstoupila v platnost v celé Evropě k 13. srpnu 2005. Jejím účelem je zachování odpadních elektrických a elektronických zařízení a jejich opakované používání, recyklace a jiné formy obnovy. Společnost KEYENCE tímto prohlašuje, že její recyklační program vyhovuje směrnici WEEE.

     Podrobnější informace ke směrnici WEEE naleznete pod následujícím odkazem:
     Odpadní elektrická a elektronická zařízení (Evropská komise)

     Podle této směrnice jsou produkty společnosti KEYENCE klasifikovány jako produkty B2B a musí být takto označeny. Na všech produktech, které je nutno recyklovat, je zobrazen symbol přeškrtnutého kola.

     Jestliže je na produktu, který jste od nás zakoupili, vyznačen symbol přeškrtnutého kola, mějte na paměti následující a zlikvidujte produkt následujícím způsobem:

     Jakékoli zvýšení provozních nákladů pro výrobce se obvykle projeví zvýšením ceny produktu. Společnost KEYENCE se ale rozhodla ceny svých produktů nezvyšovat, nýbrž podělit se o tyto nové náklady se svými zákazníky.

     Náš přístup ke sdílení této nové výzvy s Vámi je následující:

     • Společnost KEYENCE bude hradit veškeré náklady na nakládání, recyklaci a opakované používání zařízení WEEE, aby splnila cíle stanovené příslušnou legislativou a předpisy.
     • Společnost KEYENCE uhradí náklady na správu dat a zpracovávání sestavy pro správní orgány s cílem prokázat shodu s veškerými administrativními požadavky směrnice WEEE.
     • Společnost KEYENCE naopak žádá svoje zákazníky, aby uhradili náklady na přepravu zařízení WEEE do jí pověřené recyklační společnosti.
     Společnost KEYENCE uzavřela smlouvu o recyklaci s organizací European Advanced Recycling Network (EARN) a bude hradit veškeré náklady na nakládání, recyklaci a opakované používání zařízení dodaných do partnerských provozů organizace EARN.

     Za zajištění a úhradu nákladů za odběr a přepravu do partnerských provozů organizace EARN nese odpovědnost uživatel.

     Chcete-li zlikvidovat zařízení WEEE zakoupené od nás, klikněte na následující odkaz a vyplňte příslušný formulář. Organizace EARN se na Vás obrátí, aby vás informovala o adrese a dalších propozicích pro přepravu zařízení WEEE.

     Formulář pro odběr zařízení

     Zpět nahoru

     KEYENCE INTERNATIONAL (BELGIUM) NV/SA Sídlo společnosti:
     Bedrijvenlaan 5, 2800 Mechelen, Belgie
     Tel (Česká republika): +420 220 184 700
     Tel (Slovensko): +421 (0) 2 5939 6461
     E-mail: info@keyence.eu
     Nabídka zaměstnání: Kariérní portál KEYENCE