Ostatnie wyszukiwania
  Seria ( wyników)
   Modele ( wyników)
    Słowa kluczowe
     1. Strona główna
     2. O nas
     3. Nasze technologie

     O nasNasza technologia

     Zespoły ds. rozwoju produktu w KEYENCE zapewniają, że terminy, takie jak „Pierwszy na świecie”, „Najszybszy na świecie”, „Najlepszy na rynku” i „Najlepszy w swojej klasie” są standardem dla naszych produktów.

     Opracowywanie wiodących produktów przemysłowych poprzez intensywne badania i rozwój wewnątrzzakładowy

     Produkty KEYENCE są projektowane w celu dodania wartości do procesów produkcyjnych i badawczych naszych klientów. Nasz własny zespół badawczo-rozwojowy nieustannie poszukuje możliwości udoskonalania oferty produktowej, aby lepiej spełniać i przewyższać oczekiwania klientów. Produkty KEYENCE zostały zaprojektowane tak, aby były wszechstronne, dzięki czemu mogą być stosowane w każdej branży i sprawdzać się w wielu różnych zastosowaniach. Dążymy do zaoferowania najlepszych na świecie produktów dla dzisiejszych i przyszłych potrzeb w zakresie zastosowań.

     W KEYENCE terminy, takie jak „Pierwszy na świecie”, „Najszybszy na świecie”, „Najlepszy na rynku” i „Najlepszy w swojej klasie” są standardem dla naszych produktów. Dzięki doświadczeniu w rozwiązywaniu problemów na miejscu zgromadzonym od jego powstania w 1974 r. Rozumiemy branże, które obsługujemy, umożliwiając nam dostarczanie optymalnych rozwiązań.

     Powrót na górę strony

     KEYENCE INTERNATIONAL (BELGIUM) NV/SA Siedziba główna:
     Bedrijvenlaan 5, 2800 Mechelen, Belgia
     Tel: +48 71 368 61 60
     E-mail: info@keyence.eu
     Oferty pracy: Strona z ofertami pracy w KEYENCE