Ostatnie wyszukiwania
  Seria ( wyników)
   Modele ( wyników)
    Słowa kluczowe
     1. Strona główna
     2. O nas
     3. Informacje na temat korporacji

     O nasInformacje na temat firmy

     KEYENCE dąży do bycia innowacyjną firmą i rozwija produkty oraz rozwiązania, które zawsze wnoszą wartość dodaną do działalności naszych klientów.

     Kim jesteśmy

     Firma KEYENCE stale rośnie od 1974 roku, stając się innowacyjnym liderem w rozwoju i produkcji automatyki przemysłowej oraz urządzeń kontrolnych na całym świecie. Nasz asortyment produktów obejmuje czytniki kodów, markery laserowe, systemy wizyjne, systemy pomiarowe, mikroskopy, czujniki i eliminatory ładunków elektrostatycznych.

     Nasze innowacyjne produkty nie tylko spełniają obecne potrzeby, ale także przyszłe wymagania klientów w sektorze produkcyjnym i badawczo-rozwojowym. Staramy się przewidywać przyszłe zapotrzebowanie rynku, aby już dziś dostarczać rozwiązania na przyszłość.

     W KEYENCE jesteśmy dumni nie tylko z naszych produktów, ale również z naszej obsługi. Klienci korzystają z bezpośredniej współpracy z naszymi wysoko wykwalifikowanymi inżynierami sprzedaży, którzy mogą pomóc im w rozwiązywaniu problemów związanych z ich zapotrzebowaniem i szybko odpowiedzieć na techniczne pytania dotyczące produktów.

     Nasze wyniki biznesowe są bezpośrednim rezultatem nieustannego skupiania się na filozofii biznesowej, a nasz sukces jest uznawany w całym świecie biznesu. Firma KEYENCE jest stale notowana w czołowych rankingach firm, takich jak „Najbardziej innowacyjne firmy świata” (ang. The World’s Most Innovative Companies, Forbes), a od marca 2020 r. jesteśmy jedną z 5 największych firm w Japonii na podstawie kapitalizacji giełdowej.

     Dziś KEYENCE obsługuje ponad 250 tysięcy klientów w 110 krajach na całym świecie, gdzie nasza nazwa oznacza innowacyjność i doskonałość.

     • [Sprzedaż] Ponad 5 mld USD [i ponad 20% roczny wzrost w ciągu ostatnich 10 lat]
     • [Globalna sieć] Ponad 250 000 klientów [220 biur sprzedaży w 46 krajach]
     • [Produkty wykorzystujące pierwszą na świecie lub najlepszą na rynku technologię] 70% [Inwestycje w technologię przyszłości]
     • [Innowacyjne firmy] TOP100 na świecie [Lista Forbesa 2011-2018 Najbardziej innowacyjne firmy na świecie]

     Powrót na górę strony

     KEYENCE INTERNATIONAL (BELGIUM) NV/SA Siedziba główna:
     Bedrijvenlaan 5, 2800 Mechelen, Belgia
     Tel: +48 71 368 61 60
     E-mail: info@keyence.eu
     Oferty pracy: Strona z ofertami pracy w KEYENCE