1. Strona główna
  2. O nas
  3. Informacje na temat korporacji

O nasInformacje na temat firmy

KEYENCE dąży do bycia innowacyjną firmą i rozwija produkty oraz rozwiązania, które zawsze wnoszą wartość dodaną do działalności naszych klientów.

Kim jesteśmy

Firma KEYENCE stale rośnie od 1974 roku, stając się innowacyjnym liderem w rozwoju i produkcji automatyki przemysłowej oraz urządzeń kontrolnych na całym świecie. Nasz asortyment produktów obejmuje czytniki kodów, markery laserowe, systemy wizyjne, systemy pomiarowe, mikroskopy, czujniki i eliminatory ładunków elektrostatycznych.

Nasze innowacyjne produkty nie tylko spełniają obecne potrzeby, ale także przyszłe wymagania klientów w sektorze produkcyjnym i badawczo-rozwojowym. Staramy się przewidywać przyszłe zapotrzebowanie rynku, aby już dziś dostarczać rozwiązania na przyszłość.

W KEYENCE jesteśmy dumni nie tylko z naszych produktów, ale również z naszej obsługi. Klienci korzystają z bezpośredniej współpracy z naszymi wysoko wykwalifikowanymi inżynierami sprzedaży, którzy mogą pomóc im w rozwiązywaniu problemów związanych z ich zapotrzebowaniem i szybko odpowiedzieć na techniczne pytania dotyczące produktów.

Nasze wyniki biznesowe są bezpośrednim rezultatem nieustannego skupiania się na filozofii biznesowej, a nasz sukces jest uznawany w całym świecie biznesu. Firma KEYENCE jest stale notowana w czołowych rankingach firm, takich jak „Najbardziej innowacyjne firmy świata” (ang. The World’s Most Innovative Companies, Forbes), a od marca 2022 r. jesteśmy jedną z 5 największych firm w Japonii na podstawie kapitalizacji giełdowej.

Dziś KEYENCE obsługuje ponad 300 tysięcy klientów w 110 krajach na całym świecie, gdzie nasza nazwa oznacza innowacyjność i doskonałość.

  • [Sprzedaż] Ponad 5 miliardy euro [Średni roczny wzrost powyżej 10% w ciągu ostatnich 25 lat]
  • [Globalna sieć] Ponad 300 000 klientów [230 biur sprzedaży w 46 krajach]
  • [Produkty wykorzystujące pierwszą na świecie lub najlepszą na rynku technologię] 70% [Inwestycje w technologię przyszłości]
  • [Innowacyjne firmy] TOP100 na świecie [Lista Forbesa 2011-2018 Najbardziej innowacyjne firmy na świecie]