Informacje na temat firmy

Kim jesteśmy

Firma KEYENCE stale rośnie od 1974 roku, stając się innowacyjnym liderem w rozwoju i produkcji automatyki przemysłowej oraz urządzeń kontrolnych na całym świecie. Nasz asortyment produktów obejmuje czytniki kodów, markery laserowe, systemy wizyjne, systemy pomiarowe, mikroskopy, czujniki i eliminatory ładunków elektrostatycznych.

Nasze innowacyjne produkty nie tylko spełniają obecne potrzeby, ale także przyszłe wymagania klientów w sektorze produkcyjnym i badawczo-rozwojowym. Staramy się przewidywać przyszłe zapotrzebowanie rynku, aby już dziś dostarczać rozwiązania na przyszłość.

W KEYENCE jesteśmy dumni nie tylko z naszych produktów, ale również z naszej obsługi. Klienci korzystają z bezpośredniej współpracy z naszymi wysoko wykwalifikowanymi inżynierami sprzedaży, którzy mogą pomóc im w rozwiązywaniu problemów związanych z ich zapotrzebowaniem i szybko odpowiedzieć na techniczne pytania dotyczące produktów.

Nasze wyniki są bezpośrednim rezultatem nieustannego skupiania się na naszej filozofii firmy, a nasz sukces jest uznawany w całym świecie biznesu. Firma KEYENCE jest stale notowana w czołowych rankingach firm, takich jak „Najbardziej innowacyjne firmy świata” (ang. The World’s Most Innovative Companies, Forbes), a od marca 2024 r. jesteśmy jedną z 5 największych firm w Japonii na podstawie kapitalizacji giełdowej.

Dziś KEYENCE obsługuje 350 tysięcy klientów w 110 krajach na całym świecie, gdzie nasza nazwa oznacza innowacyjność i doskonałość.

Sprzedaż 5.9 miliardy euro

Średni roczny wzrost powyżej 10% w
ciągu ostatnich 25 lat

Globalna sieć 350 000 klientów

250 biur sprzedaży w 46 krajach

Produkty wykorzystujące pierwszą na
świecie lub najlepszą na rynku technologię
70%

Inwestycje w technologię przyszłości

Innowacyjne firmy TOP100 na świecie

Lista Forbesa 2011-2018
Najbardziej innowacyjne firmy na świecie