Czujniki inteligentne

Sztuczna inteligencja specjalizująca się w wykrywaniu „OK vs NOK” pozwala na automatyczną konfigurację i stabilne działanie. Szeroka gama inteligentnych kamer typu all-in-one oraz ultrakompaktowych czujników do kamer pozwala na zastosowanie tego czujnika w dowolnym miejscu.

Czujnik laserowy z funkcją śledzenia pozycji detalu do dokładnego sprawdzania różnicy wysokości nawet w przypadku niewyrównanych obiektów.

Uzyskaj niezrównaną stabilność dzięki wykorzystaniu intuicyjnego algorytmu sztucznej inteligencji. Nie jest wymagana wiedza z zakresu programowania wizji, aby uzyskać stabilne wyniki.

Wprowadzenie nowej wysokowydajnej głowicy dla Serii IL Stabilna wydajność dla najbardziej wymagających detekcji.

System Scale Shot w Serii GT2 ulepsza technologię konwencjonalnych czujników stykowych i jest teraz wbudowany w głowicy czujnika typu ołówkowego.

Inteligentna Seria I składa się z linii czujników o wysokiej dokładności, które oferują wysoką wydajność kosztową z najbardziej zaawansowanymi funkcjami dla operacji na miejscu.

Osiągnięcie dużej oszczędności przewodów dzięki NOWEJ technologii Open Field.

Prezentujemy Serię FW — wytrzymałe, ultradzwiękowe czujniki, na których pracę nie wpływa rodzaj materiału, barwa ani połysk.