1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2021

Technické novinky 2021

ledna 18, 2021

Předmět :

Kompaktní bezpečnostní spínač

e-News@KEYENCE
Kompaktní bezpečnostní spínač
Produkty nové řady GS mohou být tím pravým řešením problémů s dveřmi
- Kompaktní a robustní
- Flexibilní aktuátor
- Zjednodušené zapojení
- Vynikající odolnost vůči prostředí
Objevte vynikající stabilitu systému strojového vidění společnosti KEYENCE
Součásti elektrických vozidel používané v různých prostředích musí splňovat vysoká očekávání ohledně kvality. Systém strojového vidění společnosti KEYENCE dokáže provádět 2D a 3D kontroly současně a je zárukou vynikající stability kontrol, a tak pomáhá tato očekávání splňovat.
Používání mikroskopů pro elektrická vozidla
Představujeme výhody používání mikroskopů pro vývoj a kontrolu kvality zásadních komponentů pro e-mobilitu, např. řídicích jednotek ECU, měničů, akumulátorů a motorů.
Příklady laserového značení na součástech elektrických vozidel
Posun směrem k elektrickým vozidlům neustává, a i proto se mění produkty a aplikace vyžadující laserové značení. Podívejte se na 22 příkladů specifického použití ilustrujících hlavní účely, nejnovější trendy a používání laserového značení.
Vysoce přesné měření rozměrů přímo při výrobě
Díky zaručené přesnosti mohou produkty řady TM stabilně měřit vnější průměr, šířku i další rozměry z projektovaného obrysu.
Představujeme odolný a spolehlivý kontaktní senzor společnosti KEYENCE
Kontaktní senzory společnosti KEYENCE jsou spolehlivé i v náročných prostředích při vystavení působení oleje, prachu a vody. Navzdory ultra kompaktní konstrukci s průměrem pouhých 8 mm je senzor dostatečně odolný, aby vydržel 200 milionů pohybů.
Základy 2D kódů pro obchodní použití
2D kódy se používají v širokém spektru aplikací – od automobilových dílů po dodací listy v logistice. Podívejte se na různé součásti různých kódů, které Vám usnadní práci.
Okamžité kontaktní i bezkontaktní měření
Řada IM-7000 digitálních měřicích systémů společnosti KEYENCE umožňuje okamžité kontaktní i bezkontaktní měření, k němuž stačí jen umístit cílový objekt a stisknout tlačítko. Provádějte bez problémů širokou škálu měření pouze s jedním zařízením.
Významně zkraťte čas měření díky používání přístroje 6 v 1!
Měřte rozměry, drsnost a obrysy pouhým kliknutím na tlačítko! Řada VR umožňuje zpracovávání většiny pokynů k tvorbě výkresů bez ohledu na úroveň dovednosti uživatelů.
Tato příručka je určena všem, kteří hledají cesty ke zvýšení efektivity a zkrácení času měření!