1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2021

Technické novinky 2021

února 01, 2021

Předmět :

Příklady instalací popisovacích laserů v potravinářském a farmaceutickém průmyslu

e-News@KEYENCE
Příklady instalací popisovacích laserů v potravinářském a farmaceutickém průmyslu
UV popisovací lasery se stávají stále častější volbou výrobců pro různé typy používání od trvalého značení po bezúdržbový provoz. Podívejte se na šest různých výrobních procesů, při nichž se tato zařízení používají.
Kamerový senzor řešící problémy s poruchami díky umělé inteligenci (AI)!
Umělá inteligence (AI) pomáhá při provádění stabilních kontrol rozdílů mezi cílovými objekty stejné barvy a ze stejného materiálu, což je pro laserové senzory a senzory s optickými vlákny složitý úkol. Tato funkce eliminuje poruchy a zjednodušuje přenastavení, když nastanou problémy.
Váš průvodce pokročilými technikami měření
Bez ohledu na to, jak složitá měření chcete provádět – např. komplikovaná měření virtuálních čar, GD&T nebo podobných položek, měření většího počtu položek najednou a podobná měření – Vám je tento produkt umožní provádět okamžitě. S řadou IM-7000 zvládne pokročilé techniky měření úplně každý.
Objevte, jak projekce vzorů stabilizuje složité vizuální kontroly
Kontroly při montáži automobilů bývají z důvodu velkého počtu kovových dílů podobných barev často nestabilní. Simultánní 2D + 3D kontrola řeší problémy konvenčních kontrol.
Nejnovější příklady pozorování s využitím digitálního mikroskopu
Objevte skutečné příklady pozorování z 12 různých odvětví – včetně polovodičů, LCD, potravinářství a farmaceutického průmyslu – a podívejte se, jak produkty řady VHX umožňují stabilní a přesné pozorování různých cílových objektů!
Laserový mikroskop: zařízení pro měření a vizualizaci při velkém zvětšení bez přípravy vzorků
3D laserové mikroskopy VK-X přinášejí novou perspektivu povrchové analýzy. Vysoké zvětšení, jednoduché ovládání a přesná měření s vysokým rozlišením jsou jádrem samotného mikroskopu. Navíc odpadá potřeba přípravy vzorku, tudíž analýzy drsnosti, profilu či porovnání nejrůznějších materiálů jsou otázkou okamžiku.
Přijímání vhodných bezpečnostních opatření s pomocí senzorů
Průvodce podporou bezpečnosti uvádí ve formě praktické příručky základy bezpečnostních opatření, a to včetně technik montáže bezpečnostního vybavení.
Zvažujete zavádění 2D kódů?
Získejte informace o základech kódů, např. o rozdílech mezi 2D kódy a čárovými kódy. Tyto informace budou při zavádění 2D kódů nepostradatelné.
Okamžité umožnění 100% kontrol! Představujeme in-line optický mikrometr typu LED s průchozím paprskem společnosti KEYENCE
Spoléháte se i v době rostoucí důležitosti kontrol kvality ve výrobních závodech na kontroly vzorků s používáním ručních posuvných měřidel a mikrometrů?
Zkuste si nainstalovat optický mikrometr s průchozím paprskem společnosti KEYENCE a budete moci okamžitě provádět in-line, 100% kontroly měření takových položek, jako vnější průměr, rozkmit a šířka.