1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2021

Technické novinky 2021

dubna 26, 2021

Předmět :

[Nový produkt] Kompaktní ionizátor

e-News@KEYENCE
[Nový produkt] Řada kompaktních ionizátorů s okamžitou vizualizací a eliminací elektrostatického náboje
Představujeme nejnovější ionizátor společnosti KEYENCE se speciálně vytvořenou vizualizační kontrolkou. Využijte vizualizované efekty eliminace elektrostatického náboje a odstraňování prachu. Ultra kompaktní velikost je zárukou opatření proti statické elektřině prakticky na každém místě.
Bezpečnostní spínač – jako nikdy dříve
Produkty nové řady GS mohou být tím pravým řešením problémů s dveřmi
- Kompaktní a robustní
- Flexibilní aktuátor
- Zjednodušené zapojení
- Vynikající odolnost vůči prostředí
Pro každého, kdo považuje nastavování laserového senzoru za problém
Řada CL-3000 používá vícebarevný zdroj světla LPD s ultra vysokým jasem, který dosahuje vysoce přesného měření v široké oblasti. Již není nutno měnit způsob konfigurace nastavení, aby vyhovovala různým materiálům, např. průhledným, se zrcadlovými povrchy nebo pryžovým. Vysoce přesné měření lze provádět s jednoduchou instalací.
Pomáháme Vám vybrat nejlepší osvětlení pro kontrolu!
Čistý obraz hraje při zajištění stability kontroly zásadní roli. Objevte tipy pro výběr správné kamery, objektivu a osvětlení pro opravdu stabilní kontrolu.
Využijte poznatky z automobilového průmyslu! Metody aplikace čtečky čárových kódů
Prevence vad a efektivita práce jsou v automobilovém průmyslu velmi důležité. Tato příručka představuje optimální metody aplikace čtečky čárových kódů právě v tomto průmyslu, v němž je v průběhu času nutno sledovat stále větší počet dílů.
Funkce, které je nutné brát v úvahu, plánujete-li pořízení mikroskopu
Představujeme 10 významných funkcí, které umožňují mikroskopy KEYENCE – základní informace, které je nutno mít na paměti při nákupu Vašeho dalšího mikroskopu.
[Nový produkt] Laserový mikroskop a interferometr s bílým světlem
Představujeme mikroskop s trojitým skenováním společnosti KEYENCE, který je určen pro měření na úrovni nano-, mikro- a milimetru v jednom zařízení. Získejte další informace o tomto impozantním systému!
Měřicí systém, který pomáhá snižovat náklady a zároveň přináší zvýšený počet objednávek a zvyšuje zisk
Produkty řady IM stačí pouze umístit a stisknout tlačítko a měření se provádějí okamžitě. Tento produkt snižuje náklady díky zmenšení objemu nutné práce a díky zlepšení kvality a spolehlivosti přináší nové objednávky.
[Nový produkt] Nový popisovací laser s monitorováním stavu!
Tento produkt monitoruje stav různých položek souvisejících s prediktivní údržbou, např. výkon laseru a kazy objektivu. Navíc je vybaven užitečnými diagnostickými nástroji pro odstraňování potíží, a tak vám pomůže připravit se na nejhorší.