1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2021

Technické novinky 2021

června 07, 2021

Předmět :

Revoluční kamerové systémy s kamerami s ultra vysokým rozlišením

e-News@KEYENCE
Revoluční kamerové systémy s kamerami s ultra vysokým rozlišením
Kamery společnosti KEYENCE s ultra vysokým rozlišením jsou připraveny vyhovět stále rozmanitějším potřebám uživatelů. Tyto kamery nabízejí více pixelů a vyšší přenosové rychlosti pro řešení různých problémů kamerových systémů.
Automatické měření až 300 rozměrových parametrů během několika sekund
S produkty řady IM-8000 společnosti KEYENCE, které představují snadno použitelný systém přepisující pravidla konvenčních měření rozměrů, dokáže každý provádět přesná měření během pouhých několika sekund.
Stabilní detekce i kovových cílových objektů
Představujeme celospektrální senzor, který rozlišuje cílové objekty na základě barvy. To umožňuje stabilní detekci cílových objektů, které jsou s konvenčními modely detekovatelné jen velmi obtížně.
[Novinka] Sbírka příkladů kontrol a měření pro e-mobilitu
Podívejte se na nejnovější příklady kontrol a měření baterií, motorů, výkonových polovodičů, konektorů a systémů ADAS – všechny v jedné publikaci! Podívejte se, jak laserové senzory KEYENCE umožňují nejnovější řešení konvenčních problémů.
Sledovatelnost se čtečkami kódů
Elektronický průmysl stále častěji využívá při řízení výroby a procesů kódy. Podívejte se na těchto několika příkladech praktického použití, jak čtečky kódů zjednodušují a zefektivňují sledovatelnost.
Nejnovější příklady pozorování s využitím digitálního mikroskopu
Objevte skutečné příklady pozorování z 12 různých odvětví – včetně polovodičů, LCD, potravinářství a farmaceutického průmyslu – a podívejte se, jak produkty řady VHX umožňují stabilní a přesné pozorování různých cílových objektů!
Řešení 3D měření pro malé plastové/pryžové komponenty s řadou VR
Měření deformací, zvlnění a otlaků na malých objektech ve 3D může být extrémně složité. Podívejte se na praktické příklady použití, které ukazují, jak takové problémy řeší 3D profilometr společnosti KEYENCE.
Nejnovější příklady praktické sledovatelnosti se systémy pro značení a čtení
Při zajišťování sledovatelnosti hrají zásadní roli laserové popisovače a čtečky kódů. Můžete se dozvědět více na základě praktických příkladů instalací systémů společnosti KEYENCE.
Snížení nákladů díky eliminaci poruch senzorů
Máte problémy s poruchami senzorů? Podívejte se na příklady snížení nákladů díky zvýšení výtěžnosti při použití nejnovějších laserových senzorů.