1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2021

Technické novinky 2021

srpna 02, 2021

Předmět :

Příklady instalací popisovacích laserů v automobilovém průmyslu

e-News@KEYENCE
Příklady instalací popisovacích laserů v automobilovém průmyslu
Trvalé značení popisovacími lasery hraje zásadní roli z hlediska sledovatelnosti automobilů. Přečtěte si o užitečných funkcích a podívejte se na příklady řešení problémů.
Tipy a triky pro analýzu cizích částic.
Analýza cizích částic a kontrola čistoty se provádí v několika průmyslových odvětvích.
K automatickému měření kontaminace lze použít také digitální mikroskopy.
Přechod z ručních nástrojů
Řada společností přecházejících z ručních nástrojů na digitální měřicí systémy neustále roste. Měření se provádějí jednoduše, pouhým stisknutím tlačítka, což eliminuje chyby způsobené uživatelem a zkracuje dobu, která je k měření nutná.
Systémy strojového vidění – udržení kvality výroby hygienických produktů a léčiv
Systémy strojového vidění mohou pomoci výrobcům vyhovět současné zvýšené poptávce po rouškách a dalších hygienických produktech. Podívejte se, jak se systémy společnosti KEYENCE používají k udržení a zlepšení kvality na různých automatizovaných pracovištích.
[Nový produkt] Trojitý skenovací laserový mikroskop
Využijte tři různé metody skenování v jednom zařízení: laserovou konfokální metodu, metodu změny zaostření a interferometrii bílého světla. Podívejte se, jak společnost KEYENCE zajišťuje bezkonkurenční stabilitu měření i pro aplikace s rozlišením na úrovni nanometru.
Snadné zarovnání os bezpečnostní světelné závory
Společnost KEYENCE používá vysoce viditelná laserová světla, a tak je zarovnání os bezpečnostní světelné závory neuvěřitelně snadné.
Příklady použití vysoce přesného kontaktního senzoru pro elektromobily
Objevte řešení různých problémů, včetně manipulace s komponenty výrazně malých velikostí, snižování výrobních nákladů a zvyšování výnosů. Senzory lze instalovat dokonce i pro nové díly na zavedených výrobních linkách.
Příklady použití kódů v procesech při výrobě elektromobilů
Sledovatelnost na základě kódů představuje důležitou součást výroby elektromobilů. Podívejte se, jak se kódy používají na bateriích, motorech, měničích apod.
Požadavky na výkonnost moderních systémů měření vnějšího průměru
V poslední době hrají 100% kontroly na výrobních linkách zásadní roli při výrobě. To znamená, že kontroly na výrobních linkách musejí být spolehlivé, jednoduché a sledovatelné. Podívejte se na veškeré informace o systémech měření vnějšího průměru společnosti KEYENCE, které nabízejí spolehlivost i snadnou obsluhu.