1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2021

Technické novinky 2021

října 11, 2021

Předmět :

[Nový Produkt] 3D optický profilometr s vestavěnou motorizovanou otočnou jednotkou

e-News@KEYENCE
[Nový Produkt] 3D optický profilometr s vestavěnou motorizovanou otočnou jednotkou
Díky vestavěné motorizované otočné jednotce můžete měřit libovolné cílové objekty bez mrtvých úhlů. Zlepšený skenovací výkon navíc zajišťuje přesné skenování i v případě složitých cílových objektů včetně lesklých povrchů.
Příklady použití senzorů při výrobě vozidel příští generace
Zjistěte, jak společnost KEYENCE může pomoci vyřešit výrobní problémy a zajistit stabilní výrobu elektrických součástí pro použití v pokročilých vozidlech budoucnosti. Tyto příklady použití ukazují, jak produkty KEYENCE pomáhají podporovat nové a inovativní výrobní systémy.
Neuvěřitelně stabilní senzor snímající na základě polohy
LR-T umožňuje spolehlivou detekci díky technologii snímání na základě polohy. Nastavení je jednoduché a možnosti použití jsou univerzální.
Porovnání 8 různých materiálů – příklady vysoce kontrastního značení UV laserem bez poškození
UV popisovací lasery dokážou provádět značení s vysokým kontrastem a minimálním poškozením cílových objektů. Tato příručka porovnává popisovací lasery KEYENCE s konvenčními popisovacími lasery na příkladech osmi materiálů cílových objektů.
Ultra kompaktní laserový senzor posunu pro skutečně všestranné použití
Řada CL-3000 používá nově vyvinutou vícebarevnou konfokální metodu KEYENCE k vysoce přesnému měření různých materiálů a tvarů. Tato příručka je určena uživatelům, kteří chtějí zvýšit spolehlivost prováděných kontrol kvality.
Čtečky kódů, klíč ke zvýšení produktivity
V případě zvýšení produktivity zařízení hraje zásadní roli zvýšení rychlosti čtení čteček kódů. Podívejte se, jak se produkty KEYENCE používají ke zlepšení provozu a zvýšení rychlosti linek.
Měřte velké objekty s použitím osvětlení LumiTrax™
Představujeme nejnovější osvětlení pro zpracování obrazu společnosti KEYENCE s technologií LumiTrax™, které dokáže změřit objekty o velikosti až 400 mm. Užívejte si stabilní kontrolu bez vlivu podobných barev, šumu, vzorů, lesku a dalších faktorů, a to dokonce při kontrole širokého zorného pole.
Ušetřete ještě více času díky kontrolám více rozměrů
Digitální měřicí systémy jsou výkonné přístroje, které umožňují rychlou kontrolu rozměrů a výrazně zvyšují efektivitu. Zkraťte čas strávený prací a zvyšte kvalitu díky jedinému systému.
Tipy a triky pro analýzu cizích částic.
Analýza cizích částic a kontrola čistoty se provádí v několika průmyslových odvětvích.
K automatickému měření kontaminace lze použít také digitální mikroskopy.