1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2022

Technické novinky 2022

února 14, 2022

Předmět :

Revoluční kamerový systém pro návrhy zbrusu nových kontrol

e-News@KEYENCE
Revoluční kamerový systém pro návrhy zbrusu nových kontrol
Představujeme komplexní kamerový systém s ultra vysokým rozlišením typu „vše v jednom“, který si dokáže poradit s různými kontrolami snímků – od kontrol s použitím většího počtu kamer po kontroly s kamerami instalovanými na robotu. Přesvědčte se o vysokorychlostní kontrole s vysokou přesností.
Zlepšení výkyvů v zorném poli a hloubce ostrosti
Zajištění širokého zorného pole a velké hloubky ostrosti znamená u konvenčních systémů použití více čteček kódů a pohyblivých částí.
S řadou SR-5000 lze však tyto charakteristiky získat s použitím pouze jednoho zařízení. Podívejte se v této sbírce příkladů instalací, jak na to.
Snadné zarovnání os bezpečnostní světelné závory
Společnost KEYENCE používá vysoce viditelná laserová světla, a tak je zarovnání os bezpečnostní světelné závory neuvěřitelně snadné.
Představujeme nejnovější mikroskopy s vylepšenými kvantifikačními a měřicími funkcemi
Řada VHX-7000 obsahuje vylepšené funkce kamery pro vysoce přesné výsledky analýzy. Jedním kliknutím lze také získat výstup výsledku ve formě sestavy.
Reflexní laserový rozlišovací senzor s funkcí automatické kalibrace
Lesklé a zaoblené povrchy cílových objektů mohou způsobit poruchy senzorů. U řady IL se nastavení automaticky konfiguruje tak, aby odpovídalo cílovému objektu a umožňovalo jednoduchou a stabilní detekci.
[Nový produkt] Konfokální mikroskop s 3D laserovým skenováním pro přesné měření na 1 μm
Nejnovější řada VK-X3000 společnosti KEYENCE dokáže přesně měřit 3D tvary o velikosti pouhého 1 μm. Vlastní technologie umožňuje také měření průhledných objektů a zrcadlových povrchů.
Systémy pro měření rozměrů schopné provádět 2D a 3D měření
Měření s přístrojem řady IM-8000 je tak jednoduché, že stačí jen umístit cílový objekt a stisknout tlačítko. Kontaktní dotykové sondy, 360° otočná jednotka a různé další volitelné nástroje umožňují měření v širokém spektru aplikací.
Zásadní učebnice 2D kódů!
Získejte informace o základech značení 2D kódů popisovacími lasery. Tato učebnice obsahuje užitečné informace pro skutečné aplikace včetně tipů pro značení na kov a plast.
Příklady měření pro základní komponenty související s automatizovaným řízením a systémy ADAS
Prohlédněte si sbírku příkladů měření s použitím laserových senzorů KEYENCE z celého světa, včetně komponentů ADAS – základních součástí, které při automatizovaném řízení fungují jako oči.