1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2022

Technické novinky 2022

května 23, 2022

Předmět :

Nový upínací průtokový senzor

e-News@KEYENCE
Nový upínací průtokový senzor
Snadné připnutí na jakékoli materiály, např. plastové potrubí, vysokotlaké hadice nebo kovové potrubí.
Rychlá detekce většiny kapalin, od vody po různé typy olejů.
Vynikající odolnost vůči vysoké teplotě potrubí až do 180 °C.
Bezkontaktní systém pro měření profilů, který měří lesklé a černé cíle
Bezkontaktní měřicí systémy mívají problémy s lesklými a černými materiály. Nově zařazený HDR skenovací algoritmus umožňuje provádět širokou škálu měření těchto materiálů.
Senzor posunu linie odolný vůči změnám polohy
Senzory posunu linie KEYENCE jsou schopny detekovat nesprávné usazení a určit výšku, šířku, polohu a další rozdíly i u pohybujících se cílových objektů. Tím je zajištěna spolehlivá a stabilní detekce na výrobních linkách.
Zjednodušení logistických operací díky použití ručního terminálu
Už Vás nebaví vystupovat z vysokozdvižných vozíků a nasedat na ně kvůli čtení čárových kódů? Zjednodušte si práci a zvyšte efektivitu díky schopnosti zařízení BT-A700 číst kódy okamžitě ze vzdálenosti až 10 m.
Příklady použití kódů v elektronickém průmyslu
S tím, jak se zařízení zmenšují a mají větší přidanou hodnotu, se 2D kódy používají více než kdy v minulosti. V této sbírce příkladů použití se dozvíte, jak se kódy používají pro sledovatelnost a 100% kontroly.
Zlepšování kvality elektromobilů se systémy strojového vidění
Obliba elektromobilů neustále roste a výrobní provozy se musejí vyrovnávat se stále přísnějšími požadavky na kontrolu. Projděte si příklady používání systémů strojového vidění z důvodu vyhovování těmto stále přísnějším požadavkům.
Příklady měření laserovým senzorem
Podívejte se, jak se laserové senzory KEYENCE používají na celém světě k měření. Tato sbírka příkladů se zaměřuje na motory, po kterých roste poptávka se zvyšující se oblibou elektromobilů.
Přehledné pozorování a měření kovových povrchů pomocí 4K mikroskopu
Větší hloubka ostrosti 4K mikroskopů KEYENCE umožňuje jasné pozorování se zaostřením na vše. Mezi další užitečné funkce patří automatické měření velikosti zrn a vysoce přesná analýza.
Řešení problémů s nedostatkem pracovních sil při měření rozměrů
Brzdí Vaše možnosti měření rozměrů nedostatek pracovních sil? Řešením může být řada IM-8000. Bez potřeby speciálních dovedností může každý v krátkém čase získat stejné výsledky měření.
Snižte náklady popisování s UV lasery namísto štítkování a potisku
Využijte výrazného snížení nákladů díky používání UV popisovacího laseru namísto popisu inkoustem, anebo štítky při tvorbě log produktů, poznámek a dalších informací. Tato příručka uvádí skutečné příklady značení doplněné obrázky.