1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2022

Technické novinky 2022

června 06, 2022

Předmět :

Už nikdy nečekejte na výsledky měření

e-News@KEYENCE
Už nikdy nečekejte na výsledky měření
Máte problémy s měřením rozměrů, které jsou příliš obtížné nebo časově náročné při použití ručních posuvných měřidel? Řada IM-8000 umožňuje každému uživateli snadné a rychlé měření.
[Nový produkt] Představujeme rozšířenou analýzu s mikroskopem VHX-7000N
Využijte výhod analýzy ve vysokém rozlišení 4K a extrémně podrobné analýzy nerovných povrchů s pokročilým osvětlením. Pomocí digitálního mikroskopu lze provádět i různé další analytické úlohy včetně základní analýzy během pozorování.
[Nový produkt] Představujeme ultra kompaktní digitální laserový senzor CMOS KEYENCE
Představujeme tři hlavní vlastnosti zcela nového digitálního laserového snímače CMOS společnosti KEYENCE:
• Ultra kompaktní rozměry pro flexibilní instalaci
• Stabilní detekce jakéhokoli materiálu v libovolném prostředí
• Snadné a intuitivní ovládání bez potřeby návodů k použití
Příklady laserového senzoru – lithium-iontové baterie
Podívejte se, jak laserové senzory KEYENCE používají k měření výrobci na celém světě. Doufáme, že Vám tyto informace pomohou vyřešit Vaše problémy.
Zjednodušení logistických operací díky použití ručního terminálu
Už Vás nebaví vystupovat z vysokozdvižných vozíků a nasedat na ně kvůli čtení čárových kódů? Zjednodušte si práci a zvyšte efektivitu díky schopnosti zařízení BT-A700 číst kódy okamžitě ze vzdálenosti až 10 m.
Příklady použití kódů v potravinářském, farmaceutickém a kosmetickém průmyslu
Potravinářský, farmaceutický a kosmetický průmysl vyžadují přísné bezpečnostní požadavky. Tato sbírka příkladů aplikací ukazuje, jak se 2D kódy používají pro sledovatelnost a kontrolu, zda nedošlo ke smíchání nesprávných produktů.
Kamerové systémy vybavené osvětlením LED v osmi barvách poskytují silnou podporu pro automatizaci a snížení počtu zaměstnanců
Společnost KEYENCE s hrdostí představuje svůj zcela nový kontrolní algoritmus, který je umožněn díky osvětlení „vše v jednom“ v osmi barvách. To umožňuje vynikající kontrolu barvy, tvaru, lesku a variability cílového objektu.
[Nový produkt] Optický 3D profilometr VR-6000 pro přesné snímání i miniaturních bodů
Díky přesnému snímání s rozlišením 0,1 μm a opakovatelností 0,4 μm je využíván patentovaný algoritmus společnosti KEYENCE, který umožňuje měření i lesklých povrchů.
Popisovací lasery nové generace podporující digitální transformaci (DX) v továrně
Společnost KEYENCE představila nové popisovací lasery, které spravují a využívají procesní data. Podívejte se na příklady analýzy dat a správy procesu pomáhající zlepšit digitální transformaci v továrně.
Nebaví Vás čekat na dodání kontaktních senzorů?
Představujeme kontaktní senzory s kratšími dodacími lhůtami. Kontaktujte společnost KEYENCE a získejte více informací o rychlejším získávání produktů, kratších termínech a rychlejších dodávkách.