1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2022

Technické novinky 2022

července 18, 2022

Předmět :

Zásadní učebnice 2D kódů!

e-News@KEYENCE
Zásadní učebnice 2D kódů!
Získejte informace o základech značení 2D kódů popisovacími lasery. Tato učebnice obsahuje užitečné informace pro skutečné aplikace včetně tipů pro značení na kov a plast.
Důvody pro přechod z kontaktního profilometru na bezkontaktní 3D měřicí systém
Seznamte se s vlastnostmi vysoce univerzálních měřicích strojů, které nabízejí stabilní měření ze čtyř různých úhlů pohledu. Objevte jedinečné výhody bezkontaktních 3D měřicích systémů KEYENCE.
Využití síly umělé inteligence pomocí kamerových senzorů řady IV3
Zabudovaná umělá inteligence řady IV3 se automaticky stará o osvětlení detekčních snímků a umožňuje tak všem uživatelům vysoce přesnou detekci.
Příklady použití řady TM-X5000 pro přesné nástroje
Pokud jde o přesné obráběcí nástroje, je nezbytná mimořádně vysoká kvalita. Tento souhrn příkladů použití ukazuje, jak lze řadu TM-X5000 použít pro vysoce přesné, 100% inline kontroly.
Proč lidé volí KEYENCE pro potřeby kontroly obrazu – vydání pro automobilový průmysl
Při výrobě automobilových komponentů je vyžadována vysoká úroveň kvality. Zjistěte, jak se produkty KEYENCE používají při kontrolách obrazů, aby se udržela vysoká kvalita a byly splněny přísné normy.
Zlepšení kvality díky zvýšenému počtu kontrol vzorků
Někdy prostě není dostatek času na zvýšení počtu kontrol. Řada IM umožňuje velmi snadné zvýšení počtu kontrol díky možnosti dokončení měření pouhým umístěním cílového objektu a stisknutím tlačítka.
Tipy pro výrazné zvýšení efektivity analýzy cizorodých částic
Kontaminace cizorodými látkami je velkým problémem v každém výrobním závodě. Objevte užitečné způsoby kontroly kvality pomocí tohoto souhrnu příkladů pozorování s využitím mikroskopů KEYENCE řady VHX-7000.
[Nový produkt] Představujeme ultra kompaktní digitální laserový senzor CMOS KEYENCE
Představujeme tři hlavní vlastnosti zcela nového digitálního laserového snímače CMOS společnosti KEYENCE:
• Ultra kompaktní rozměry pro flexibilní instalaci
• Stabilní detekce jakéhokoli materiálu v libovolném prostředí
• Snadné a intuitivní ovládání bez potřeby návodů k použití
Příklady použití kódů v potravinářském, farmaceutickém a kosmetickém průmyslu
Potravinářský, farmaceutický a kosmetický průmysl vyžadují přísné bezpečnostní požadavky. Tato sbírka příkladů aplikací ukazuje, jak se 2D kódy používají pro sledovatelnost a kontrolu, zda nedošlo ke smíchání nesprávných produktů.
Čtení čárových kódů na dálku pomocí ručního terminálu KEYENCE Logistics
Díky velkému displeji, lehké konstrukci a možnosti ovládání jednou rukou je řada BT-A700 revolučním ručním terminálem typu „vše v jednom“ navrženým pro snadné používání.