1. Domů
  2. Podpora
  3. Podpora pro uživatele produktů
  4. Software řady BT / uživatelská podpora
  5. Příručky / Software
  6. Příručky / Software|Řada BT-A500

Software řady BT / uživatelská podpora

Řada BT-A500 (Model pro Android OS) Stažení příruček / software

Uživatelské příručky / příručky

  Angličtina Poznámky / vysvětlení
Příručka k obsluze Ke stažení Tato příručka obsahuje úvodní informace, jako je název dílu, obsah balení, specifikace, opatření při použití, způsob výměny baterie a vnější rozměry.
Nastavení / provozní příručka softwaru Ke stažení Tato příručka popisuje základní operace řady BT-A500. V této příručce najdete informace o konfiguraci systému, ovládání zařízení pomocí hardwaru a softwaru a navigaci v uživatelském rozhraní.
Průvodce vývojem aplikací Ke stažení Tato příručka je úvodním průvodcem pro vývoj integrovaných aplikací pro řadu BT-A500. Tato příručka obsahuje postupy pro instalaci sad SDK, provoz zařízení a údaje o našem API.
Nastavení / provozní příručka Enterprise Browser Ke stažení Toto popisuje, jak používat Enterprise Browser a údaje Extended JavaScript.
Nastavení / provozní příručka OCR Ke stažení Tato příručka popisuje specifikace a způsob provozu nástroje nastavení pro čtení řetězců znaků. Tuto příručku si přečtěte před použitím funkce OCR řady BT-A500.
Nastavení / provozní příručka BT Management Tool Ke stažení Tato příručka obsahuje informace o instalaci a používání nástroje BT Management Tool.

Software a ovladače

  Angličtina Poznámky / vysvětlení
Knihovna zařízení (soubor .jar) Ke stažení Knihovna zařízení pro Android Studio.
Knihovna zařízení (soubor .aar) Ke stažení Knihovna zařízení pro Android Studio. (.aar)
Sada souborů Extended JavaScript Ke stažení Knihovna Extended JavaScript pro Enterprise Browser.
Push To Talk (for PC) Ke stažení Tento software umožňuje komunikaci mezi počítači a zařízeními řady BT přes aplikaci Push To Talk.
Aplikace Push To Talk (for PC) – návod k použití Ke stažení Tento návod obsahuje informace o instalaci a používání aplikace Push To Talk (for PC).

Ukázkové programy

Ukázkové programy jsou veřejně k dispozici v programovacích jazycích uvedených v tabulkách níže. Při nahrávání programů do zařízení BT-A500 si stáhněte vyžadované ukázkové programy uvedené níže. Knihovna zařízení (soubor .jar nebo .js) NENÍ zahrnuta ve všech ukázkových programech. Stáhněte si je v sekci Software a ovladače.

Java pro Android Studio

  Angličtina Poznámky / vysvětlení
Ukázka správy inventáře Ke stažení  Klikněte pro podrobnosti
Pokyny k použití viz Průvodce vývojem aplikací.
Ukázka Pokayoke Ke stažení  Klikněte pro podrobnosti
Pokyny k použití viz Průvodce vývojem aplikací.

JavaScript

  Angličtina Poznámky / vysvětlení
Ukázkový zdroj pro knihovnu zařízení Ke stažení Pokyny k použití viz nastavení / provozní příručka Enterprise Browser.