1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2021

Technické novinky 2021

ledna 04, 2021

Předmět :

Jednoduchý výstup dat z 2D kódů do PC

e-News@KEYENCE
Jednoduchý výstup dat z 2D kódů do PC
Tato komunikační jednotka USB umožňuje skenování prezentací. Stačí jen připojit čtečku kódů k počítači a snadno přenášet data, což zabere méně času než konvenční způsoby.
Příklady použití systémů strojového vidění v potravinářství a v lékařském průmyslu
Systémy strojového vidění přispívají k automatizaci, která je nutná k reakci na zvýšenou poptávku v potravinářství a v lékařském průmyslu. Podívejte se na tyto příklady použití systémů strojového vidění, které pomáhají zvyšovat kvalitu a brání tomu, aby se vadné výrobky dostaly do oběhu.
Nový digitální mikroskop, který používá více než 20 000 společností
Společnost KEYENCE představila nový produkt: digitální mikroskop, který umožňuje pozorování při zvětšení až 6 000×, přičemž stále nabízí možnosti flexibilního pozorování a hloubku zaostření.
Měření rozdílu výšek a rovin na linkách
Bezkontaktní měření je zárukou toho, aby nedošlo k poškrábání cílového objektu. Navíc dochází k automatickým úpravám nesprávného vyrovnání. Díky okamžitému měření umožňuje
řada LJ-V7000 100% rychlé a přesné kontroly přímo na linkách.
Příručka, kterou byste si měli přečíst, pokud uvažujete o značení produktů z důvodu sledovatelnosti!
Značení, čtení a správa dat.
Tato příručka obsahuje nejen informace o tématech souvisejících s laserovým popisováním, ale také podrobnosti o periferních zařízeních potřebných k zajištění sledovatelnosti. Navíc uvádí i základní popis znalostí a příklady konfigurace systému.
Řešení problémů na pracovišti se dvěma nejnovějšími senzory společnosti KEYENCE
Kamerové a laserové senzory společnosti KEYENCE dokážou vyřešit řadu nejrůznějších problémů způsobených prostředím na pracovišti, včetně odchylek mezi cílovými objekty a nesprávného vyrovnání. Podívejte se na vlastnosti, které jednotlivé senzory nabízejí.
Nedaří se Vám měření s optickými komparátory a měřicími mikroskopy?
Digitální měřicí systém řady IM-7000 řeší problémy jako dlouhé časy měření a kolísající výsledky jednotlivých operátorů. Stačí umístit objekt a stisknout tlačítko – měření se provede během 3 sekund.
Přenášejte naměřené výsledky snadno pochopitelným způsobem. Metody měření pro lisované produkty
Požadavky na přesnost lisovaných produktů se zvýšily, a to i díky faktorům jako je vývoj vysoce přesných metod lisování a vstřikování. Tato příručka obsahuje tipy a triky pro měření i způsoby zápisu zpráv o měření, v nichž se předávají informace zákazníkům a relevantním osobám a oddělením ve Vaší společnosti.
Bezpečnostní spínač – jako nikdy dříve
Produkty nové řady GS mohou být tím pravým řešením problémů s dveřmi
- Kompaktní a robustní
- Flexibilní aktuátor
- Zjednodušené zapojení
- Vynikající odolnost vůči prostředí