1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2021

Technické novinky 2021

února 15, 2021

Předmět :

Oceněné pozorování a analýza

e-News@KEYENCE
4K digitální mikroskop
Nedávný vítěz ocenění R&D 100, náš 4K digitální mikroskop vylepšuje možnosti pozorování, zobrazování, měření a analýzy - a to i při vysokém zvětšení!
Zásadní učebnice 2D kódů!
Získejte informace o základech značení 2D kódů popisovacími lasery. Tato učebnice obsahuje užitečné informace pro skutečné aplikace včetně tipů pro značení na kov a plast.
Automatizace logistických operací se čtečkami kódů
Automatizace je v logistice stále běžnější kvůli zvýšenému objemu zboží a nedostatku pracovních sil. Podívejte se na reálné příklady, jak čtečky kódů mohou pomoci zvýšit efektivitu i kvalitu.
Zvyšte efektivitu kontrol a zároveň i kvalitu
Tato příručka obsahuje základní informace pro ty, kteří mají zájem o zvýšení počtu kontrolních bodů a míst, ale nemají na to dostatek času ani schopností. Objevte, jak měření typu „vložit objekt a stisknout tlačítko“ s použitím produktů řady IM-7000 dokáže vyřešit širokou řadu problémů.
Technologický průlom!
Přesné bezkontaktní měření tloušťky libovolného materiálu!
Produkty řady CL-3000 se snadnou instalací dokážou provádět vysoce přesná měření, přičemž eliminují lidské chyby a umožňují 100% řízení a v důsledku toho řešení problematických úseků, které jsou běžné v procesech s konvenčními systémy měření. Podrobné informace naleznete v této příručce.
Systémy strojového vidění – udržení kvality hygienických produktů a léčiv
Systémy strojového vidění mohou pomoci výrobcům vyhovět současné zvýšené poptávce po rouškách a dalších hygienických produktech. Podívejte se, jak se systémy společnosti KEYENCE používají k udržení a zlepšení kvality na různých automatizovaných pracovištích.
Automatické rozlišování díky analýze tvarů
Detekujte automaticky rozdíly mezi produkty, které nemusejí být zjevné z výsledků analýzy, např. vzhledové a pocitové odchylky mezi cílovými objekty se stejnou hodnotou Ra. Využijte možnost okamžité analýzy široké řady parametru drsnosti.
Zlepšování procesů v automobilovém průmyslu díky laserovému senzoru
Objevte mnoho možností použití multifunkčního analogového laserového senzoru CMOS včetně různých kontrol a měření, která se s konvenčními zařízeními provádějí jen velmi složitě. Podívejte se, jak shromažďování a vizualizace detekovaných dat mohou procesy vylepšit.
Spojte bezpečnost a produktivitu
Bezpečnostní světelná závora určená pro libovolné aplikace
・Robustní pouzdro, které odolá nárazu
・Chytrý indikátor s vysokou viditelností
・Jednoduché nastavení a zapojení