1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2021

Technické novinky 2021

března 15, 2021

Předmět :

Nové produkty digitálního systému pro měření obrazů

e-News@KEYENCE
Nové produkty digitálního systému pro měření obrazů
S produkty řady IM-8000 je měření snadné – stačí jen umístit cílový objekt a stisknout tlačítko. Nejnovější vylepšení, např. funkce měření v úhlu 360 stupňů, dramaticky zlepšily celkový výkon.
Objevte vynikající stabilitu systému strojového vidění společnosti KEYENCE
Součásti elektrických vozidel používané v různých prostředích musí splňovat vysoká očekávání ohledně kvality. Systém strojového vidění společnosti KEYENCE dokáže provádět 2D a 3D kontroly současně a je zárukou vynikající stability kontrol, a tak pomáhá tato očekávání splňovat.
Kompaktní bezpečnostní spínač
Produkty nové řady GS mohou být tím pravým řešením problémů s dveřmi
- Kompaktní a robustní
- Flexibilní aktuátor
- Zjednodušené zapojení
- Vynikající odolnost vůči prostředí
Zrychlování analýz v odvětvích zdravotnických zařízení, automobilového průmyslu a průmyslu polovodičů
Proč je řada VHX oblíbenou volbou v odvětvích, kde je nutno provádět naprosto přesné a citlivé analýzy? Pozdvihněte své analýzy na vyšší úroveň díky specifickým příkladům kontrol a pozorování. Objevte podrobné vysvětlení pro každé odvětví doplněné fotografiemi.
Čtečka kódů s funkcí vzdáleného sledování
Kontrolujte provozní stav čteček kódů na pracovištích na dálku prostřednictvím internetu. Odhalte, jako dosáhnout stabilních provozních operací a zlepšit efektivitu společnosti
[Nový produkt] Laserový mikroskop a interferometr pro bílé světlo
Představujeme mikroskop s trojitým skenováním společnosti KEYENCE, který je určen pro měření na úrovni nano-, mikro- a milimetru v jedné jednotce. Získejte další informace o tomto impozantním systému!
Příklady instalací popisovacích laserů ve výrobě dobíjecích baterií
Tato sbírka příkladů použití se zaměřuje na výrobní provozy produkující dobíjecí baterie, v nichž se postupně zvyšuje používání popisovacích laserů. Podívejte se, jak se tato zařízení používají v různých výrobních procesech.
Eliminace statické elektřiny v celé místnosti bez použití vzduchu
Představujeme ionizátor tyčového typu, který eliminuje statickou elektřinu bez použití vzduchu a je ideální pro používání na díly a malé produkty, které by mohl odvát i slabý vánek.
Katalog laserových 1D senzorů
Řada laserových senzorů – podporujících široký rozsah měření od 1 μm do 1 m – stabilizuje měření na výrobních linkách. V tomto katalogu jsou uvedeny i příklady použití s prokazatelnou úspěšností.