1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2021

Technické novinky 2021

března 29, 2021

Předmět :

Laserový mikroskop a interferometr pro bílé světlo

e-News@KEYENCE
[Nový produkt] Laserový mikroskop a interferometr pro bílé světlo
Představujeme mikroskop společnosti KEYENCE s trojitým skenováním, který je určen pro měření na úrovni nano-, mikro- a milimetru v jedné jednotce. Získejte další informace o tomto impozantním systému!
[Nový produkt] Představujeme jednoduchá inovativní řešení zabezpečení zařízení
Seznamte se s řadou GS – novým typem bezpečnostního senzoru na dveře!

- Intuitivní používání
- Různé konfigurace instalace
- Konstruuje souvislé systémy
Příklady instalací popisovacích laserů v automobilovém průmyslu
Trvalé značení popisovacími lasery hraje zásadní roli z hlediska sledovatelnosti automobilů. Přečtěte si o užitečných funkcích a podívejte se na příklady řešení problémů.
[Nový produkt] Konečně jsme se dočkali 2D/3D laserového skeneru, který dosahuje rozlišení 3 200 bodů/profil, což je nejvyšší rozlišení v odvětví!
Tento produkt provádí měření profilů pro libovolný materiál nebo tvar a lze ho používat pro měření výškových rozdílů, šířky apod. s mimořádně vysokým rozlišením, ale také pro širokou paletu 3D měření a kontrol zaměřených např. na vrypy a otřepy.
Měřicí systém, který pomáhá snižovat náklady a zároveň přináší zvýšený počet objednávek a zvyšuje zisk
Produkty řady IM-8000 stačí pouze umístit a stisknout tlačítko a měření se provádějí okamžitě. Tento produkt snižuje náklady díky zmenšení objemu nutné práce a díky zlepšení kvality a spolehlivosti přináší nové objednávky.
Zcela nový způsob zobrazování, který se v mikroskopech používá vůbec poprvé
Režim optického stínového efektu představuje nový princip a lze ho používat k pozorování drobných škrábanců a nepravidelností na površích, které dříve nebylo možno pozorovat.
Optimální laserový senzor pro detekci lesklých cílových objektů
Máte problémy s nesprávnou funkcí senzorů v případě lesklých nebo zakřivených objektů? Tento laserový senzor je vybaven funkcí automatické korekce, která je zárukou stabilní detekce.
Vaše komplexní řešení osvětlení!
Pro zaručení stabilního provozu systému strojového vidění hraje zásadní roli volba správného osvětlení. Objevte příklady použití v automobilovém průmyslu s vícespektrálním osvětlením, které nabízí neuvěřitelnou komplexní funkčnost, a podívejte se na tipy zaručující vysokou stabilitu kontrol.
Užitečné základní znalosti o 1D a 2D kódech
Ačkoli čárové a 2D kódy vídáme všude, z hlediska jejich praktického používání jsou nutné určité základní znalosti o nich. Tato příručka obsahuje potřebné informace pro stabilní používání těchto kódů.