1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2021

Technické novinky 2021

dubna 15, 2021

Předmět :

2D/3D laserový skener s rozlišením 3200 bodů/profil.

e-News@KEYENCE
2D/3D laserový skener s rozlišením 3200 bodů/profil.
Toto laserové zařízení pro měření profilů dokáže měřit libovolný materiál nebo tvar při 3200 bodech na profil. Lze ho používat nejen pro měření výškových rozdílů, šířky apod. s mimořádně vysokým rozlišením, ale také pro širokou paletu 3D měření a kontrol zaměřených např. na otřepy a vrypy
Systémy strojového vidění – udržení kvality výroby hygienických produktů a léčiv
Systémy strojového vidění mohou pomoci výrobcům vyhovět současné zvýšené poptávce po rouškách a dalších hygienických produktech. Podívejte se, jak se systémy společnosti KEYENCE používají k udržení a zlepšení kvality na různých automatizovaných pracovištích.
Zrychlení obnovení provozu linky s bezpečnostním laserovým skenerem
Nutnost připojení k počítači při každé kontrole příčiny kdykoli skener něco detekuje, představuje velkou nepříjemnost. V řadě SZ-V je pro kontrolu příčin problémů k dispozici odnímatelná zobrazovací jednotka.
Pohled na příslušenství popisovacích laserů upravených podle potřeb zákazníků
Společnost KEYENCE úzce spolupracuje s integrátory, kteří poskytují stolní vybavení a zakázkové systémy vhodné pro všechny výrobky a provozní podmínky zákazníků.
Pro více informací si, prosím, stáhněte tuto příručku.
Funkce, které brát v úvahu, plánujete-li pořízení mikroskopu
Představujeme 10 významných funkcí, které nabízejí mikroskopy KEYENCE – základní informace, které je nutno mít na paměti při nákupu Vašeho dalšího mikroskopu.
Osvědčené postupy ověřování
2D kódů
Ověřování a správa kvality značení eliminuje nutnost obav o jednotlivé specifikace. Zjistěte, jak se vyvarovat vážných situací, jako jsou zpoždění na lince, opakovaná značení a likvidace produktů.
Nový kontaktní senzor, s nímž nejsou spojeny astronomické náklady
Většina lidí si myslí, že kontaktní senzor snadno poškodí cílové objekty a nelze je používat k měření pohybujících se objektů. Senzory KEYENCE naprosto popírají tuto pověst, a navíc pomáhají snižovat náklady
Měřicí systém, který sdílí podmínky a postupy měření
Digitální měřicí systém řady IM-8000 umožňuje komukoli snadno provádět měření a opakovat měření při stejných podmínkách. Postupy měření lze sdílet v rámci oddělení, provozu a organizací.
[Nový produkt] Laserový mikroskop a interferometr s bílým světlem
Představujeme mikroskop s trojitým skenováním společnosti KEYENCE, který je určen pro měření na úrovni nano, mikro a milimetru v jediném zařízení. Získejte další informace o tomto impozantním systému.