1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2021

Technické novinky 2021

května 10, 2021

Předmět :

Zvyšování výkonu díky digitálnímu měřicímu systému

e-News@KEYENCE
Zvyšování výkonu díky digitálnímu měřicímu systému
Doby provozu strojů mají přímý vliv na objem výroby. Prodlužte doby provozu strojů díky okamžitému měření typu „vložit objekt a stisknout tlačítko“, které umožňuje
řada IM-8000 v mnoha aplikacích.
[Nový produkt] Laserový mikroskop a interferometr s bílým světlem
Představujeme mikroskop s trojitým skenováním společnosti KEYENCE, který je určen pro měření na úrovni nano-, mikro- a milimetru v jednom zařízení. Získejte další informace o tomto impozantním systému!
Objevte vynikající stabilitu systému strojového vidění společnosti KEYENCE
Součásti elektrických vozidel používané v různých prostředích musí splňovat vysoká očekávání ohledně kvality. Systém strojového vidění společnosti KEYENCE dokáže provádět 2D a 3D kontroly současně a je zárukou vynikající stability kontrol, a tak pomáhá tato očekávání splňovat.
Nízkonákladová řešení s kamerovým senzorem
Senzory KEYENCE jsou určeny k tomu, aby pomáhaly řešit běžné problémy s odlišováním a detekcí, s nimiž se uživatelé setkávají. Podívejte se, jak tato technologie dokáže eliminovat falešně pozitivní výsledky a zaručit stabilní výsledky kontrol.
Přenášejte naměřené výsledky snadno pochopitelným způsobem. Metody měření pro lisované produkty
Požadavky na přesnost lisovaných produktů se zvýšily, a to i díky faktorům jako je vývoj vysoce přesných metod lisování a vstřikování. Tato příručka obsahuje tipy a triky pro měření i způsoby zápisu zpráv o měření, v nichž se předávají informace zákazníkům a relevantním osobám a oddělením ve Vaší společnosti.
Stabilní detekce i kovových cílových objektů
Představujeme celospektrální senzor, který rozlišuje cílové objekty na základě barvy. To umožňuje stabilní detekci cílových objektů, které jsou s konvenčními modely detekovatelné jen velmi obtížně.
Příklady instalací popisovacích laserů pro odvětví elektronických součástek
Vzhledem k tomu, že produkty se zmenšují, popisovací lasery musejí vyhovět poptávce po drobnějším značkování a zpracovávání bez poškození. V tomto souboru jsou uvedeny nejaktuálnější příklady používání popisovacích laserů na různých produktech.
Doporučení automatizace pro logistické provozy
Logistická centra mají rostoucí potřebu automatizace, aby zvládala rostoucí objemy dodávek. Projděte si soubor příkladů automatizace čtení kódů z celého odvětví logistiky.
[Nový dokument] Výjimečně univerzální! Příklady úspěšného měření s ultrakompaktním koaxiálním laserovým senzorem společnosti KEYENCE
Konvenční bezkontaktní laserový senzor nemusí u některých materiálů dokázat provádět přesná měření.
Řada CL-3000 však představuje konfokální měřicí systém, který lze použít na libovolný materiál. Podívejte se na různé aktuální způsoby praktického používání řady CL-3000.