1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2021

Technické novinky 2021

června 21, 2021

Předmět :

Soubor 16-ti vysoce kontrastních aplikací s použitím UV popisovacích laserů

e-News@KEYENCE
Soubor 16-ti vysoce kontrastních aplikací s použitím UV popisovacích laserů
Zjistěte, jak mohou UV lasery zlepšit vytváření barev značení v porovnání s laserovými systémy se standardní vlnovou délkou. Tento průvodce také představuje nejnovější trendy v laserovém značení.
LASEROVÁ ŘEŠENÍ
~Vydání pro automobilový průmysl~
Tento průvodce představuje různá řešení v automobilovém průmyslu! Zajistěte si důvěru s laserovými senzory KEYENCE.
Rychlejší a přesnější měření rozměrů
Řada IM-8000 společnosti KEYENCE výrazně usnadňuje a zrychluje měření rozměrů. Stačí umístit vzorek na plochu, stisknout tlačítko a během několika sekund se automaticky změří až 300 rozměrových parametrů.
Nová hlava pro měření velkých objektů!
Kromě snímacích hlav KEYENCE pro vysoce přesné měření umožňuje nová snímací hlava laserového zařízení pro měření profilu přesnost 3200 bodů/profil při maximální šířce měření 720 mm.
Využijte možnosti širokého spektra oblastí používání: od měření s vysokou přesností po měření větších objektů.
Důvody, proč lidé volí digitální mikroskopy KEYENCE
Řada VHX je oblíbenou volbou v odvětvích, kde je důležitá spolehlivost. Prohlédněte si skutečné příklady aplikací s automobilovými a dalšími elektronickými součástkami, polovodiči a lékařskými přístroji.
Použití multispektrálního osvětlení ke zlepšení kompatibility kamerového systému
Správné osvětlení je důležitým faktorem pro stabilizaci kontrol vzhledu. Podívejte se, jak může osvětlení KEYENCE pomoci stabilizovat kontrolu s použitím tří různých režimů snímání.
Příklady nejnovějších systémů sledovatelnosti
Představujeme různé příklady tisku a čtení kódu – klíčové faktory v systémech sledovatelnosti. Zjistěte, jak zvýšit efektivitu různých výrobních procesů.
Velmi přesný kontaktní digitální senzor pro novou generaci automobilů
Elektrická vozidla vyžadují kontrolu dílů, které se u vozidel s benzinovým pohonem nevyskytují. Kontaktní senzory KEYENCE jsou velmi přesné, levné a snadno se instalují.
[Nový produkt] Laserový mikroskop a interferometr s bílým světlem
Představujeme mikroskop s trojitým skenováním společnosti KEYENCE, který je určen pro měření na úrovni nano, mikro a milimetru v jediném zařízení. Získejte další informace o tomto impozantním systému.